חיפוש באינדקס עסקים

טיפול בצלקות בחורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 ינואר 2016

עונת החורף היא העונה האידיאלית לטיפולי פנים עמוקים, טיפולים בצלקות, בפיגמנטציה וטיפולים לחידוש העור.

החורף המאופיין בקרינה נמוכה יותר של השמש, מאפשר לנו לפעול בעומק העור, לטפל ולתקן נזקים, לחדש את העור מבלי לחשוש שהשמש הקיצית הקופחת תשפיע על התוצאה ותפריע למהלך התקין של הטיפול.
טיפול בצלקות, למשל, הדורש עבודה עם חומרים פעילים במיוחד שיסירו את רקמת הצלקת ויגרמו לעור להתחדש ולהתרענן כשהוא חלק ונקי מצלקות, הזמן הכי מתאים לו הוא החורף.
גם טיפול בכתמי עור (פיגמנטציה) יכול להתבצע ביתר הצלחה דווקא בעונת החורף.
המשותף לשני סוגי טיפולים קוסמטיים אלה הוא השימוש בפילינג בדרגות עומק שונות, לעידוד התחדשות העור על מנת להגיע למראה עור נקי מפגמים.
karnit zalakot
אחת הדרכים לטיול בצלקות אצל קרנית מלמד הוא השימוש במכשיר ה GLOW- FSRהיוצר מעין "פילינג פנימי" לעור הגורם להתחדשות מהירה של רקמות העור והגעה לעור חלק במהירות.
הטיפול נחשב למתקדם ביותר בתחום חידוש ושיפור מרקם העור וסילוק צלקות.
טיפול בצלקות, למרות שיכול להתבצע בכל עונות השנה, נוח ומתאים יותר בחורף.
השמש שמקרינה עלינו במלוא העוצמה בעונת הקיץ, הופכת להיות מעודנת יותר בחורף. לפיכך, הזהירות היתרה בזמן הטיפול, שאנו נוקטים בה בעונת הקיץ, אינה מחויבת בחורף והתוצאות טובות יותר.
חשוב לנצל את עונת החורף לטיפולי פנים במטרה לחדש את העור ולהיפטר מצלקות, כמו גם מאקנה פעיל ופיגמנטציה, פשוט כי הטיפול קל יותר בחורף והתוצאות מצוינות.
קרנית מלמד מזמינה אתכם לשיחת יעוץ והתאמת טיפול לבעיות הצלקות, האקנה והפיגמנטציה שלכם. ומציעה להתחיל לטפל בבעיות כבר עכשיו כדי להגיע אל עונת הקיץ הקרובה בעור חלק מפגמים, רענו שנראה נפלא.
התקשרו או בקרו באתר למידע על טיפול בצלקות בקליניקה שלנו  קוסמטיקאית רפואית בתל אביב.


עמוד זה נצפה: 424 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור