חיפוש באינדקס עסקים

טיפוח העור לאחר לידה

פורסם מאת: בתאריך: 20 נובמבר 2014

חזרה למשקל תקין הנה חלק בלתי נפרד מהמהלך של החזרה לשגרת חיינו רגילה, אך דיאטה, ובמיוחד דרסטית, יכולה לגבות מחיר.

כל דיאטה דרסטית משפיעה על העור במספר היבטים:
בזמן הדיאטה החוסר בוויטמינים ומינרלים יוצר חסך, במיוחד המחסור בוויטמינים שהם נוגדי חמצון כגון :ויטמין C ,ויטמין A, וכמובן  Bקומפלקס. ויטמינים אלו הכרחיים לתפקוד תקין של העור.
המחסור בוויטמין A יפגע במנגנון השמירה והתיקון העצמי של העור. ויטמין C הכרחי הן כנוגד חמצון המונע את נזקי הרדיקלים החופשיים, והן הכרחי למנגנון ייצור הקולגן והאלסטין. חשוב לציין שהגוף אינו יכול לייצר ויטמינים ומינרלים באופן עצמאי והוא זקוק למזון או לתוספות לשם ייצורם.
לכן מומלץ בשלב הדיאטה ליטול תוספי מזון, ולכל הפחות מולטי ויטמין ומולטי מינרלים.
עם החזרה למשקל גוף אידאלי, עור הפנים שאיבד ריפוד יקר, יכול להראות סימני נפילה באזור הלסת וסימני רפיון באזור הלחיים כמו ציפית ללא כרית.
ניתן לטפל גם במצב זה ולשפר את מוצקות העור, אך רצוי לטפל תוך כדי הדיאטה על מנת למצק את העור תוך כדי התהליך.

שיגרה טיפולית לתמיכה בעור בזמן דיאטת רזון תהיה:
ערב: ניקוי עדין של העור ומריחה של קרם המכיל חומצות ורטינול. מחקרים קליניים מוכיחים שמריחה של תכשירים המעודדים הסרה עדינה של תאי עור מתים על בסיס קבוע משפרים את עומק העור, מעודדים ייצור תאים חדשים, ומשפרים את ייצור החומצה ההיאלורונית הטבעית הקיימת בעומק העור,
בבוקר: מומלץ לשטוף את הפנים למרוח סרום המכיל אסטר ויטמין C למניעת ניזקי רדיקלים חופשיים ולעידוד יצירת קולגן ואלסטין.
ולאחר מיכן שימוש בתכשיר המכיל פפטידים, רצוי נאורו פפטידים. אלו חומצות אמינו קטנות החדירות לעור ומחקות את הנאורו פפטידים הקיימים לנו בעור באופן טבעי, ומשפרים את מערך ההגנה הטבעי של העור,
כמובן לסיים עם חסם שמש.

אם אפשר להשאיר את התינוק עם הבעל ולהגיע אל הקוסמטיקאית הרפואית לפילינג עדין מידי חודש התהליך ישמור וישפר את העור במהלך איבוד המשקל. לא לשכוח חסם שמש ולהשתדל לישון היטב ,בזמן השינה מופרשים הורמונים כמלטונין והורמון גדילה התורמים אף הם לעור צעיר וקורן.

טיפול מומלץ לשיקום העור לאחר הלידה מבית חוה זינגבוים:
טיפול הביומימטי של "חוה זינגבוים" הינו המתאים ביותר למקרים בהם מאבדים משקל רב וכתוצאה מכך, העור מאבד מוצקות ואלסטיות:
בערב:  מריחה קבועה של Bio Mimeric System Cream, המכיל חומצות ורטינול לחידוש העור.
בבוקר: על עור נקי, סרום N. Bio Pepdit, גם לאזור העיניים והצוואר ומעל Derma Fill Cream, לאפקט מילוי וטשטוש קמטים.
חסם שמש – חובה !

מוצרים מבית חוה זינגבוים המתאימים לטיפוח העור לאחר לידה:

Extra C Serum – סרום זה מכיל אסטר ויטמין C בהיותו מסיס בשומן, חודר קרום התא (שמורכב בעיקר משומן) ומגן עליו מפני הפגיעה של הרדיקלים החופשיים. הספיגה מהירה יותר וכמותו בעור מגיעה לפי 10 מהנגזרת החומצי. Extra C Serum ממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין התורם לעור מוצק וקורן.
מחיר: 370 ₪ ל- 30 מ"ל

Biomimetic System Cream – הקרם נועד לתת מענה ייחודי לחידוש, שיקום הענקת זוהר וברק לעור הפנים לאחר איבוד מוצקות ואלסטיות. התכשיר מבוסס על חומרי גלם פעילים במיוחד, חומרים שנבדקו במחקרים קליניים רבים והוכחו כמחדשים את השכבה הקרנית של העור בתוך כדי עידוד ייצור תאים חדשים בעומק העור.
המוצר מכיל חומר פעיל: שמן אומגה 3 ו- 6 מתוך שמן דגים, שילוב של חומצות פירות לחידוש העור, ורטינול וקינטין.
מחיר: 380 ₪ ל- 60 מ"ל

N. Bio Peptide – סרום אשר הינו תחליב נוזלי, מגיע בספריי על מנת שניתן יהיה לפזר אותו בקלות. החומר הפעיל הוא נאורו פפטידים, מבנים חלבוניים קטנים מחומצות אמינו המסייעים לקשר בין התאים ומשפרים את מוצקות, גמישות וחלקות העור, ותורמים למראה צעיר ומוצק יותר של העור ולשיפור קמטוטים. אלו חומצות אמינו קטנות החדירות לעור ומחקות את הנאורו פפטידים הקיימים לנו בעור באופן טבעי, ומשפרים את מערך ההגנה הטבעי של העור,
מחיר: 455 ₪ ל- 50 מ"ל

SUN PERFECT DEFENSE SPF 50 – לראשונה, תכשיר הבנוי ממולקולות של מקדם הגנה העטופות במיקרו קפסוליציה, המבודדת את חומר ההגנה, מונעת מגע ישיר עם העור ומעניקה הגנה מלאה לעור. טכנולוגיה זו יוצרות אפקט "משקפי שמש לעור" – מסך הגנה מפני רדיקלים חופשיים וקרני UVA, UVB. התכשיר מועשר בנוגדי חמצון ובלחויות.
הודות לטכנולוגיה ובכפוף לשיטת ה- PME® של חוה זינגבוים, מאפשר התכשיר מצד אחד הגנה ומצד שני הזנה דו עומקית שחודרת לעור ונותנת לו כל מה שהוא צריך. התכשיר מעשיר את העור בלחות, ויטמינים, והגנה.
מחיר: 275 ₪ ל- 100 מ"ל

סבון עדין Gentle Skin Soap – סבון עדין לעור המותאם לניקוי יסודי של כל סוגי העור, מסיר ביעילות שאריות איפור ושומן על עורי, מכין את העור לקליטה של חומרים פעילים. התכשיר מתאים לכל סוגי העור.
מחיר: 115 ₪ ל- 250 מ"ל

להשיג אצל קוסמטיקאיות רפואיות P.M.E, העובדות בשיטת חוה זינגבוים.        עמוד זה נצפה: 405 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור