חיפוש באינדקס עסקים

ה-Sparkle של ORLY

פורסם מאת: בתאריך: 25 נובמבר 2014

 ה-Sparkle של ORLY

יצרנית הלק האמריקאית "אורלי" משיקה 
מראה סילבסטר 2015 בהשראת הטרנד הנוצץ
אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ועם הזמן הפרטים הקטנים הולכים והופכים לפחות ופחות קטנים. בחוד החנית של תעשיית המניקור העולמית הסלימה התחרות על הבידול, האיכות והייחוד עד כדי כך שהלקים כבר מזמן לא מספקים את מלוא הסחורה בהעברת האג’נדה של היצרניות השונות. לכן בכל לוק שמשחררות החברות השונות מושם דגש נוסף גם על אלמנטים השאובים מתחומים נוספים: איפור-שיער-אבזור.
התוספות והקישוטים המעניינים סביב העיניים ועל הפנים היו מוטיב בולט בשבועות האופנה של 2015. כך לדוגמא, קישוטי הכוכבים שהופיעו על הפנים והבטן אצל הדוגמניות של המעצב טומי הילפיגר, A-detacher שהלכו על קישוטי נצנצים דרמטיים מתחת לעין, ומוניק לולייה ואנטוניו מארה שקישטו עם עיגולים / צבעים את קווי המתאר של העיניים. גם דיור, בית אופנה שהתאפיין מאז ומתמיד באקסטרווגנזה, קישט את אזור העיניים של הדוגמניות בעזות בעזרת קריסטלים ואילו מעצב העל הצרפתי ז’אן פול גוטייה הלך צעד נוסף עם מגמת הניצנוץ וכל דוגמנית מסלול שלו קיבלה קריסטלים בפינות הפנימיות של העיניים. 
לקראת שנת 2015 – שנה בא מסתמן כי הניצנוץ אינו מתכוון להרפות ובכוונותו לקשט באופן שמציג את הקשר בין נקודות חן טבעיות להתקשטות אנושית מלאכותית בוחרת יצרנית הלק האמריקאית ORLY  להשיק את Sparkle (נִצנוּץ) מראה לק חגיגי ונוצץ במיוחד המשלב בין תוספות איפור מוזהבות ונוצצות סביב העיניים לקולקציית לק בוהקת, נוצצת ויוקרתית במיוחד.
"הקולקציה החדשה מונה 6 גווני גליטר, שימרים, פלייקים, או בלשון העם – נצנצים. כולם מרשימים, בוהקים וחגיגים במיוחד ונועדו לסייע לכל אחת להכניס קצת עניין למלתחתה, ובעיקר לספק לה מענה אולטימטיבי משלים להופעתה למסיבת השנה האזרחית החדשה.  האפקט המרשים של קולקציית Sparkle תכליתה להעניק מראה מתוכשט במיוחד לקצות הציפורניים ולפתוח את השנה החדשה במראה נוצץ במיוחד", מסכמת קטיה שו – המדריכה הראשית בחברה.


עמוד זה נצפה: 355 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור