חיפוש באינדקס עסקים

הנשף של לוריאל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 אוקטובר 2007

עיצוב שיער : מישל מרסייה לוריאל פרופסיונל, מובילת אופנת השיער הבינלאומית קיימה  אמש (22.10.2007) את אירוע עיצוב השיער הגדול והיוקרתי ביותר שלא נראה כמותו בישראל – מפגש של השראות, ריגושים, מראות ויצירה על במה אחת בהשתתפות האנשים המובילים בעולם עיצוב השיער והאופנה בארץ, בהנחיית אורנה דץ ובבימוי מוטי רייף.

במהלך הערב התקיימו מופעי שיער מרהיבים של קולקציית "צבעי גורמה" – צבעי השיער לסתיו חורף 2007/2008 בהשתתפות השגרירים – מעצבי השיער המובילים והידועים בישראל, המייצגים את לוריאל פרופסיונל. ביניהם: דניאל אייש, קובי בורוכוב, דורון ג’ל, עמוס זרד, עמיר מזרחי, מישל מרסיה, חיים סיוון, יגאל סיץ, זיו סלוק, אילן עמית לוקאא. לצידם הופיעו המבטיחים – מעצבי שיער בתחילת דרכם שזוהו על ידי לוריאל פרופסיונל בישראל כבעלי פוטנציאל להיות הדור הבא של המעצבים המובילים. ביניהם: ירון זרד, שאולי לב, גיא לוי, שיקו לוי, דקל סבן, רועי סיץ. גם הם העניקו את פרשנותם העכשווית לקולקציה הבינלאומית בגזירה וצבע.

קולקציית סתיו-חורף 2007/2008 סוויט גורמה
קולקציית "צבעי גורמה" מתמקדת באוכל ובתשוקה הטבעית של אנשים לנושא זה. חוויה של שלל טעמים וניחוחות גסטרונומים המעוררים את החושים ויוצרים מראות שיער אסתטיים, רכים ויחד עם זאת ברורים וחזקים עם עולם של הקשרים אשר מטשטשים את הקווים בין אופנה ואוכל. קווי הגזרה ועיצוב השיער לסתיו חורף 2007/8 – קווים זורמים ועגולים עם תנועה טבעית למראה נשי, זוהר ויוקרתי. בעונה הנוכחית קווי הגזרה הולכים ומתקצרים במראות שיער לאורך בינוני-קצר. "צבעי גורמה", קולקציה בה משתקפים הטרנדים העכשוויים הסובבים סביב האוכל ובאים לידי ביטוי בכל תחומי החיים: סרטים, אופנה, אומנות, מוזיקה קוסמטיקה ועוד

 עמוד זה נצפה: 541 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור