חיפוש באינדקס עסקים

המסקרה הרוטטת של אסתי לאודר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 ינואר 2009

גבירותיי, התכוננו לעלות רמה בעיצוב הריסים שלכן! מהפכת ריסים החלה. כעת, באמצעות סיבוב פשוט של מכסה, תוכלי להשתמש במסקרה חדשה ופורצת גבולות וליצור את הריסים שתמיד רצית. ה-TurboLash All Effects Motion Mascara™ של Estée Lauder הינה המסקרה הרוטטת המופעלת חשמלית הראשונה בעולם, אשר מעניקה את כל האפקטים – נפח, אורך, הדגשה, הפרדה וסלסול – הכול בשפופרת אחת.

המסקרה הרוטטת של אסתי לאודר

המסקרה הרוטטת של אסתי לאודרTurboLash All Effects Motion Mascara™ מהווה פריצת דרך מהפכנית, ומשלבת פורמולה ועיצוב מברשת חדשניים עם אפקט מיקרופולסים ייחודי אשר מאפשר למברשת לחדור לעומק הריסים ולסרק את הריסים במהירות וביעילות. בעוד המברשת עושה את דרכה בעדינות דרך הריסים, היא מפרידה  את הריסים במומחיות באמצעות הפורמולה היוקרתית, משורש הריס ועד לקצהו.

עיצוב מברשת מהפכני. מברשת ה-LashSonic Brush™ נדלקת באופן אוטומאטי עם סיבוב המכסה המשחרר את המברשת, והינה מברשת רוטטת, חשמלית ופורצת גבולות. המברשת עוטפת בעדינות כל ריס מבסיסו לקצהו ויוצרת ריסים אשר נראים מלאים בצורה נפלאה, ארוכים ומפתים, מסולסלים באופן יפיפה ומקושטים בצורה מושלמת בכל פעם. ה-LashSonic Brush™ מופעלת על ידי סוללת button cell, והמיקרופולסים שלה מתנודדים במהירות של 125 סיבובים לשנייה, ומאפשרים למברשת לנוע במהירות דרך הריסים ולהסיר גושים והצטברויות תוך כדי הפרדה מקצועית.

גם אפקט המיקרופולס מעניק שימוש נקי, מהיר ומדויק בפורמולה, על ידי זיהוי  הריס הקטן ביותר. למראה דרמטי יותר, או במקרה של צורך לחדש את המסקרה, עיצוב המברשת מאפשר להוסיף שכבות נוספות ללא דאגה. הודות לפעולת ההפרדה המתמשכת של מוט הפולסים, ניתן להוסיף מספר שכבות של פורמולת המסקרה ללא הגושים הנוצרים על ידי מסקרה רגילה. "אין צורך בטכניקת שימוש מושלמת, כיוון שהמברשת מבצעת בעצמה פעולת הפרדה ופיזור בריסים מעבר למה שתנועת מברשת ידנית מסוגלת להשיג," אומרת אן קארולו, סמנכ"ל פיתוח וחידוש מוצר עולמי בחברת Estée Lauder. "באמצעות מערכת מסקרה מהפכנית זו, כל לקוחה הופכת למומחית ביצירת ריסים דרמטיים וראוותניים!"

פורמולת הג’ל בשחרור מהיר של המסקרה עוצבה בכדי לעבוד בסנכרון עם המיקרופולסים של המברשת, ומציגה גימור של כל האפקטים, המעניקים לריסים נפח, אורך, הפרדה, סלסול והדגשה בולטים.
פורמולת ג’ל ייחודית זו מורכבת ממים במרקם ג’ל, שמן זית ושעוות פרפין, לשימוש ללא מאמץ ורב שכבתי. שילוב של נציצים ומיקרוספירות מסייע למיקרופולסים לתת נפח חלק וקל לריסים.
הביאי את הריסים שלך לשיאים חדשים באמצעות ה-TurboLash All Effects Motion Mascara™ של Estée Lauder. המסקרה הינה נטולת ניחוח ובטוחה לשימוש גם עבור בעלות עיניים רגישות ומשתמשות בעדשות מגע. להשיג בגוון שחור.עמוד זה נצפה: 344 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור