חיפוש באינדקס עסקים

המילה האחרונה בתעשיית היופי שתעזור לך לשמור על זיו פנייך

פורסם מאת: בתאריך: 13 אוקטובר 2013

גופך הוא מקדשך. הטכנולוגיה המתקדמת בתעשיית היופי  אשר מגיעה היישר מתחום התעשיות המתקדמות היא המילה האחרונה אשר תעזור לך לשמור על זיו פנייך.

המילה האחרונה בתעשיית היופי שתעזור לך לשמור על זיו פנייךכולנו מוכנים לעשות הרבה כדי להרגיש ולהראות צעירים ובריאים. אותה הרגשה שמשמרת בנו את הקלילות, גורמת לאור פנינו להראות קורנות ואפילו הצרות, אם יש, מתגמדות לנוכח הפלא והתחושה.
תעשיית היופי והקומסטיקה אשר מעסיקה את האנושות כבר מימי הפרעונים קרובה מתמיד לפצח את המיתוס "צעיר לנצח" ולהפכו לבר קיימא. ההתפתחות הגדולה בתחום אשר חלה ביובל האחרון  מסייעת בשימור הנעורים, עיכוב השינויים החלים בגופינו וכל אשר משפר את החיים ומשקם את הבטחון העצמי. המחירים אפשריים.

פילינג לחידוש העור, הזרקות מילוי והזרקות ליישור קמטים, רענון העור ומיצוקו, הדגשת תווי פנים והסרת שיער הינם הטיפולים המבוקשים ביותר. הביקוש הגדול מצד הקהל גרמו לפריחה בשוק וההמצאות והטכניקות רבות מאוד. הרבה מהמוצרים אשר מוצעים בשוק לא עומדים בהבטחות הגדולות שלהם. הפרסומים הנוצצים אשר משכנעים את הצרכנים להתנסות משאירים פעמים רבות אכזבה גדולה. כך גם טיפולים שונים בלייזר וטכניקות טיפוליות כאלה ואחרות.
 
אילו טיפולים קיימים בשוק? מהי הטכנולוגיה המוצעת? מה מתאים לאיזה גיל ואילו שאלות כדאי לשאול כבר בייעוץ האסתטי הראשוני אליו מגיעים? על כל השאלות הללו ועוד נענה בסדרת כתבות בליוויה ונסיונה העשיר של ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטלוגית בעלת שם עולמי בתחום רפואת העור והרפואה האסתטית מזה כשני עשורים ובעלת "מרפאות ד"ר אלמן" – מרפאות לאסתטיקה.

רפואת העור בשם האסתטיקה

הדרמטולוגיה האסתטית מתייחסת לגורמים למפגע העורי ולאופן הטיפול בו על כל היבטיו. שינויים הורמונאליים, הזדקנות, חשיפה לשמש, מתחים, שינויים מטבוליים, בעיות גנטיות הם חלק מהמפגעים. במקרים רבים ייעשה טיפול בכמה שלבים. לעתים יתחיל טיפול בחלק העליון של הפנים ורק אחרי ימים או שבועות נמשיך לחלק התחתון שלהן.
 
במרפאה אסתטית מקצועית פועל רופא עור מומחה, או כירורג פלסטי מומחה, ורק הם בעלי הסמכה להחליט, לאחר אבחנה וייעוץ מקיפים, מה מתאים ללקוח, מה ראוי ולאלו תוצאות ניתן לצפות. קבלת ההחלטה חייבת להיעשות מתוך הבנה של תהליך הטיפול, תוך בדיקה של תיאום ציפיות, של עלות מול תועלת, תוך הבנה של תופעות לוואי אפשריות כתוצאה מהטיפול, סיכויי הצלחתו וכיצד הרופא והמרפאה נוהגים במקרים אלו. רק לאחר קבלת הסבר הולם, הבנתו וקבלת החלטה חותם הלקוח על הסכמה מדעת לטיפול המדובר.

לא כל טיפול מתאים לכל אחד, ועל כן כשקיים צורך אסתטי חזק, שהוא בהחלט צורך רגשי, חשוב להתאים את הטיפול והשינוי בעקבותיו לפי אמות מידה אישיות ומקצועיות בלבד.
במידה ומתקרב אירוע חשוב, כדאי להתייעץ  מספר חודשים לפני כן, לשמוע את  הרופא, לשתף את המשפחה הקרובה ברצונות ובהתלבטויות, לקבל אינפורמציה  אמיתית ומלאה על הטיפול, ולקבל החלטה  מושכלת תוך תכנון נכון של הזמן והציפיות. ליווי אישי של הרופא והצוות שלו, חיוניים ומהווים חלק בלתי נפרד מההצלחה.

טיפול בהמשכים

הטיפולים האסתטיים הם לרוב סדרתיים. בכדי להגיע לתוצאות המיוחלות יש להשתמש בטכניקות ואמצעים שונים.   חשוב להתחשב בעובדה כי מרכיב של חרדה קיים אצל כל מטופל לפני הטיפול ובמהלכו, ועם זה יש להתמודד ולהתאזר בסבלנות.
טיפול אסתטי מוצלח מוגבל בזמן. ייתכן ויישמר היטב וייראה טוב במשך 5 שנים, אך גם ייתכן ואחרי חודשים ספורים יש לחזור על הטיפול. מילת הקסם בטיפול האסתטי, היא – טיפול משמר. כלומר, אחרי הצלחת הטיפול יש לחזור, להדגיש ולשמר את התוצאות ע"י טיפולים נוספים.
לכן, חשוב בשלב קבלת ההחלטות להיות לאחר ביטוי כל ההתלבטויות, הרשמים, השאלות ולהיות עם תחושה חזקה של הצלחה ובטחון לבצע את הטיפול. זה בהחלט עוזר.
 המילה האחרונה בתעשיית היופי שתעזור לך לשמור על זיו פנייךעמוד זה נצפה: 353 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור