חיפוש באינדקס עסקים

ההברקה של החורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 אוקטובר 2011

ORLY- חורף 2011-2012זהו, אפשר להכתיר את הגרסה המנצנצת של הלקים כפריט הכרחי לסתיו/ חורף 2012.

החורף, שכיחות מאד הטקסטורות המבריקות וגבוה השימוש בגליטרים, שימרים, אבקות פנינים וגריסי נצנצים זעירים בלקים החורפיים הופכים כל גוון בפלטת הצבעים לחצוף, אנרגטי ותוסס.

קולקציות מותגי הלקים הבינלאומיים מעידות על קאמבק גדול של שנות ה- 90’ הססגוניות. מותג האופנה D&G הציג לאחרונה קולקציה אופנה פרועה עם צבעוניות זוהרת, עזה, בלתי מתפשרת, עשירה וכובשת לצד שימוש בגווני לק בטקסטורות גלאם.  

כריסטנה אגילרה וביונסה צבועות ציפורניהן בגוונים נוצצים ולצדם עוטות אקססוריז מבריקים הזועקים לכל עבר "גלאם גלאם גלאם! "

 
 
גלאם מטאלי של שיקטקסטורות הלק המנצנצות והמבריקות  מוצעות לכלל הנשים בכל חתך הגילאים.
גוונים תוססים של טורקיז, ורוד-פוקסיה, ירוק, כתום עם נוכחות של גליטרים מבריקים מעצימים ומכפילים את האנרגטיות התוססת של הצבע. אין ספק כי גוונים אלו יהיו בעיקר העדפתן של בעלות התעוזה ולעומתם הגוונים הבהירים של הורוד, הבז’ והקרמל בעלי הנצנוץ הקל והמעודן יתנו קריצה אופנתית מעודכנת יותר לנשים הסולידיות.
 
הסגולים העמוקים, האפורים המתכתיים, ונגיעות של בורדו-יין משובח עם טא’צים מוזהבים בדרגת כהות בינונית עד כהה מאד הם אלה המובילים את הקו האלגנטי יותר במגמות החורף הקרוב.  גוונים אלה נטולי נצנוץ אך הם ניחנים בריכוז גבוה של שימרים המעניקים להם הברקות מטאליות.
 
אגב, החורף גם אורך הציפורן מושפע מהדומיננטיות של צבעי הלק, שאינה אופיינית בדר"כ לעונה הקרה. האורך האולטימטיבי השנה הוא בינוני עד קצר מאד וזאת בכדי לאזן את האנרגיה הגועשת של הנצנוץ העוצמתי על שטח מוגבל וקטן של הציפורן.

color club- חורף 2011-2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גלאם מטאלי של שיק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

color club- חורף 2011-2012
 

 

 

 

 

 

 עמוד זה נצפה: 319 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור