חיפוש באינדקס עסקים

הדבקת ריסים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 אוקטובר 2007

שלבים של הדבקת ריסים בחסות חב’ MONACO

מאז ועד היום, היוו הריסים המלאכותיים פתרון מושלם לקבלת מראה עין דרמטי ומצודד. נשים אשר לא בורכו בריסים ארוכים וגם כאלה שכן, מדביקות ריסים מלאכותיים על מנת להשוות לעין מראה מודגש. ריס אשר מודבק נכון יכול  "לפתוח" את כל המבט, "להעלות"  זווית של עין נפולה ובאופן כללי להחמיא למראה העין. אם מלאכת ההדבקה נראית לכם מסובכת לעשייה, כדאי שתדעו כי אחרי אימון קצר תוכלו לשלוט בטכניקה בקלות, להדביק ולהסיר ריסים כאוות נפשכן, וליהנות מהמראה המיוחד אותו הם מעניקים לעין.

 1. שלבים של הדבקת ריסים בחסות חב’ MONACOבוחרים את הריס המתאים להופעה או למצב הרוח. ניתן להשיג היום ריסים במראה טבעי כמו גם ריסים מעוטרים באבני חן, נוצות, נצנצים ועוד, למראה יותר דרמטי.
  את הריס מצמידים את העין על מנת לוודא שהוא באורך המתאים לעפעף. במידת הצורך, גוזרים את הריס על מנת שאורכו יתאים למבנה העין.
  בעזרת דבק-ריסים, מורחים שכבה דקיקה של חומר על גב הריס (זה אשר בא במגע עם העפעף). ממתינים כ-20 שניות לייבוש חלקי של הדבק.
 2. מצמידים את הריס לבסיס העפעף, מילימטר מעל קו צמיחת הריסים המקורי.
  ניתן לבצע פעולה זו באמצעות האצבעות, או להיעזר בפינצטה. הכול בהתאם להעדפה האישית. חשוב לשמור על עין עצומה בעת ביצוע הפעולה על מנת לאפשר לדבק הריסים להיצמד כיאות.
 3. להשלמת המראה, מורחים מסקרה, איילינר וצללית. מומלץ להמתין כמה דקות עד למריחת המסקרה, בכדי לאפשר לריסים להתקבע במקומם ולדבק להתייבש.
  להסרה – מושכים בקצה הריס בעדינות והוא נפרד ממקומו ללא כל בעיה. כדאי לדעת כי ניתן לנקות את הריסים משאריות דבק באמצעות צימרון טבול באלכוהול ולמחזר את השימוש בהם שוב ושוב. 

התוצאה הסופית:  

הדבקת ריסים
קרדיטים: צילום: צחי וזאנה עיבוד מחשב: אופיר וזאנה איפור: אורית ויזל מוצרי MONACO שיער: שוקי סמוכה דוגמנית: יוליה גוסב (רוברטו)עמוד זה נצפה: 473 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור