חיפוש באינדקס עסקים

הגוון הדרמטי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 אוגוסט 2007

הגוון הדרמטי - רונן פלג למישל מרסייההגוון הדרמטי – הצבע השחור תמיד נתפס כאופנתי. הגוון הדרמטי מעניק מראה עם נוכחות ומלא עוצמה הכולל אמירה חזקה. השיער לאחר צביעתו לגוון הכהה, יקבל מעטפת אחידה של גוון צבע עשיר מאוד בברק ובפיגמנטים ויצור אחידות גם למקרים בהם קיימת תופעה של שאריות של צבע בהיר מצבעים קודמים שהיו בשימוש.

בקולקציית השיער הנוכחית בחרתי בשיער ארוך וחלק, בעזרתו יכולתי להעצים את הגוון הקיים ולבצע הדגשה בחלק הקדמי שנמצא קרוב לעור הפנים. גווני העור של הדוגמנית נופר שבתמונה, בהירים ובעזרת הצבע יצרנו עבורה קונטרסט מתאים.

חשוב לדעת כי מי שבוחרת לצבוע בגוון שחור(עם פיגמנט שולט כחול) תיאלץ לשמור על רמת טיפוח ותחזוקה נאותים של השיער בהתאם להמלצות מעצב השיער, מהסיבה הפשוטה – הגוון השחור בהיותו חסר ברק וללא טיפוח מתאים במראה של צבע חלש, מחוספס דהוי וחסר עוצמה באופן מאוד משמעותי ובולט. עם זאת שימוש במוצרים מתאימים לסוג השיער כגון קרם לחות, טיפות סיליקון וספריי ניתן להשיג את המראה הרצוי ועוצמת הפיגמנטים יובלטו כך שתושג תוצאה סופית עם נוכחות מרשימה.

לקראת חודשי החורף כאשר מעוניינים לשנות כיוון וליצור מראה חדש הבחירה בגוון השחור תהיה המומלצת והמתאימה יותר בהתאם למגמות העדכניות. כך גם האדומים האינטנסיביים שנחשבים למלאי אנרגיה. טיפ ליצירת מראה מבריק על שיער כהה/שחור: בסיום השטיפה של השיער לאחר חפיפתו מומלץ לפזר מים קרים על השיער למשך 20-30 שניות ועל ידי כך ניתן יהיה להעצים את אפקט הברק המיוחל ללא שימוש במוצרים נלווים נוספים".

עיצוב שיער רונן פלג למישל מרסייה תל השומר,איפור שחר גפני, צלם זאב וירצר, עיבוד תמונה ענת כהן, סטיילינג אסנת פלג עמוד זה נצפה: 292 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור