חיפוש באינדקס עסקים

ג’ון פרידה – תלתלים לראש השנה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 אוגוסט 2009

 

גלית מוסקוביץ, מנהלת מותג מוצרי העיצוב והטיפוח לשיער ג’ון פרידה, מספרת על המראה של המותג ג’ון פרידה - תלתלים לראש השנה לקראת עונת סתיו חורף 2009/10.
מראה השיער השולט בעונת סתיו חורף 2009/10, יהיה טבעי ומתוחכם גם יחד, כאשר הקו השולט הוא שיער באורך כפתיים ואף ארוך יותר, גלי או מתולתל.
שיער במראה "גלאמור" זוהר, תלתלים מעוצבים או במראה טבעי/פראי. עיצובי השיער במראה נעשים בעזרת מוצרי עיצוב השיער של ג’ון פרידה מסדרת "פריז-איז" לעיצוב נכון לשיער ולמניעת חשמל סטטי.
הדגש העונה הוא על שיער מלא ומתולתל המעניק מראה שיער גדול ומרשים. התלתלים מטופלים אחד אחד בעזרת מוצרי עיצוב שגורמים לשיער מתולתל להראות במיטבו במשך כל שעות היום.
ההשראה למראה השיער הגדול והמתולתל מגיעה אלינו היישר ממסלולי תצוגות האופנה בבירות העולם. המראה הבוהמייני הצעיר משלב עימו אלמנטים של שיק וסטייל. רעמת שיער מתולתלת, מרשימה ומטופחת הופכת את ההופעה לסופר-אופנתית מצד אחד ומצד שני מאוד נוחה לסידור ולתחזוקה.
לקראת הסתיו והחורף הקרבים המותג "ג’ון פרידה" מציע את סדרת פריז איז, המונעת תופעות של חשמל סטטי ושיער קופצני, לטיפוח ולעיצוב השיער בכלל ולשיער מתולתל בפרט,  לקבלת מראה דרמטי ופרוע או מראה תלתלים קלאסי ורגוע יותר.
את מגוון מוצרי ג’ון פרידה ניתן להשיג רק ברשת "סופר-פארם"

ג’ון פרידה - תלתלים לראש השנה    ג’ון פרידה - תלתלים לראש השנה
ג’ון פרידה – תלתלים לראש השנה

 עמוד זה נצפה: 301 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור