חיפוש באינדקס עסקים

גדעון אוברזון – התאמת בגד ים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יוני 2008

בעת בחירת בגד הים, חשוב ביותר להבליט את החלק היותר מוצלח ומחמיא בגופך. למשל, אם הישבן הוא החלק "המוצלח" שלך, מומלץ לך לבחור בבגד ים בגזרת ביקיני.
נשים בעלות שיפולים בטן, מומלץ להן לבחור בגד ים שלם בעל בטנות תומכות.גדעון אוברזון - התאמת בגד ים
בעלות גוף מלא או שמן, יכולות לבחור בבגד ים בעל הדפסים וצבעוניות. בגדי ים אלו, פחות ידגישו את קימורי הגוף, זאת בניגוד לבגדי ים בצבעים חלקים וללא הדפסים.
בעלות חזה גדול, יכולות לבחור בבגד ים עם כתפיות עבות יותר.
בעלות חזה נפול, כיום ניתן למצוא מבחר גדול ורחב של בגדי ים עם תמיכה פנימית באזור החזה, המסייעים בהסוואת המראה הנפול.
ככל שמבנה הגוף שלך גדול יותר, כך מומלץ להגביה את קו הרגל בכדי לא להכביד על המראה.
אם אינך רוצה לתת דגש לחזה, רצוי לבחור בבגד ים עם מחשוף גדול יותר בגב.
לבעלות רגליים קצרות – בגד ים בגזרת שני חלקים עדיף על שלם, שגורם להארכת החלק העליון עוד יותר.
בעלות אגן רחב וחלק עליון צר – ניתן לשלב חלק תחתון קטן עם חלק עליון יותר דומיננטי, כמו סטרפלס, המאזנים את הפרופורציה של בגד הים והגוף.
בעלות ירכיים מלאות – פסים אלכסוניים בבגד ים שלם, יוצר אשליה אופטית של ירך צרה.
בעלות אגן צר וחלק עליון רחב – חלק תחתון בעל חיתוך גבוה יחסית בירך, וחלק עליון עם חזיית קולר, שאינה מדגישה את רוחב הכתפיים. טיפ – מכנסון הוא פתרון נחמד וסקסי לבעלות אגן צר.
בעלות עודפים באזור הבטן – בגד ים בגזרת מעטפה מתאים מאוד למבנה הזה.
להסתרה ניתן להיעזר ב"פריאו" וחולצות חוף, שמשלימים את המראה.
בעלות בטן רפויה – בגדי ים שלמים מצוידים בבטנות מחטבות גיל TUMM-CONTROL, מעניקות מראה חזק, חטוב ומעוצב. ניתן להשיג גם בשני חלקים כאשר החלק התחתון גבוה ומכיל תמיכת TUMMY.
בטן רפויה בביקיני – מכנס ביקיני המכסה את הבטן ובעל תמיכה TUMY CONTROL.
בעלות חזה קטן – חזיית משולשים מרופדת או חזייה מרופדת עם ברזלים, ואפשרות להכנסת ריפוד נוסף או הסרתו במידת הצורך.
בעלות חזה גדול או נופל (תמיכה בחזה) – חזייה בעלת ברזל גלי אחד שתומך מלמטה ומקפיץ את החזה למעלה.
בעלות חזה גדול במיוחד DD – חזיית ברזל כפול cup D וכתפיות רחבות. חזיית משולשים בגזרת מעטפת עם כתפיות רחבות המחזיקות את החזה.
"לעומת הקיץ הקודם, בו שלטו הצבעים החומים והשחורים, קיץ 2008 מלא בצבע, הביקיני נחשב לגזרה השולטת, כאשר קו המותן גבוה יותר, והדגם הנמכר מכולם הוא ביקיני המשולשים הקלאסי. בקיץ הזה נראה גם אינספור שילובים של חרוזים, אבזמים, טבעות וחוליות שמעטרים את עיצובי בגדי הים, מוסיפים ייחוד ויוקרה ונחשבים לאלמנט קישוטי הכרחי", אומר גדעון אוברזון.
עבור הישראליות, שאינן חוששות לחשוף טפח או טפחיים, עיצב גדעון אוברזון גזרות שהולמות את מבנה גופן. לבעלות החזה הגדול, עיצב אוברזון ביקיני ברזלים, או בגדי ים שלמים בעלי מפתח חזה עמוק ומחשופי וי, בצורה שבה החזה מתחלק לשניים, גזרה החביבה על הלקוחות הישראליות. לבעלות החזה הקטן, מוצעת סדרת בגדי ים בסגנון גופייה, במראה ספורטיבי יותר, כך שאין הבלטה של החזה. אך הוא זוכה לאחיזה מחמיאה ולמחשוף שהולם אותו. לאחר שבחרנו את בגד הים והשתזפנו בחוף הים. כדאי גם הקיץ הזה, להישמע להוראות התחזוקה של בגד הים. ישנם מספר כללים לשמירה על בגד הים, צבעו ועמידותו לאורך זמן:
בכדי לשמור על הצבע והברק של בגד הים יש להימנע ממגע של חומרי שיזוף הגנה ובושם, עדיף להימרח לפני לבישת בגד הים.
חשיפה לשמש, רחצה במי בכלור או במי מלח, גורמים לצבע בגד הים לדהות ולכן יש לשטוף את בגד הים ביד, עם מים קרים ולתלות במקום מוצל.
הבד של בגד הים עשוי סיבים. כדי למנוע שפשוף בבד, כדאי לשבת על מגבת ולא על חול. גם גלישה במגלשות מים מזיקה לבד.
לעיתים חודרים גרגירי חול לתוך החלל שבין הבטנה לבגד ים, יש ליצור חתך קטן מאוד כדי להוציא את החול, אומנם יש חור, אך הוא לא יגרום לבגד ים להיפרם.עמוד זה נצפה: 630 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור