חיפוש באינדקס עסקים

ארגמן בפרנץ’ כפול

פורסם מאת: בתאריך: 16 נובמבר 2016

בית האופנה הבריטי "טיתום ג’ונס" שבראשו המעצבים קתרין טיתום ורוב ג’ונס ממובילי דור הביניים של האופנה הבריטית מתאפיין כידוע בעיצובים בעלי טקסטיל מפואר, ססגוני ולעיתים אף צעקני.

MAR P.ORLY TEATUM JONES 2016

בתצוגת סתיו/חורף 2016-17 של המותג שנסובה הפעם סביב מגמת הבובו-שיק (הטרנד האתני) והדפסי האיקט, באו לידי ביטוי מוטיבים של אותנטיות שבטית במגוון טכניקות צביעה ומניפולציות של קשירות ורקמות בסגנון עתיק בבדים בדוגמאות מוכפלות ובמרקמים ויזואליים הנפוצים מאד בביגוד הפולקלוריסטי המסורתי.

MAR P.ORLY TEATUM JONES 2016

המעצבים לטענתם ביקשו להציג קולקציה רחבה האוצרת את נפלאות הבדים והאריגים השיבטיים  שמקורם באפריקה ובדרום אמריקה.

להשלמת המגמה האופנתית נדרש מותג הלק הבינלאומיORLY לגבש קונספט הולם.
צוות מקצועי בראשותה של מעצבת העל והמדריכה הראשית של המותג, קטיה שו, הציג את טרנד הנייל ארט שזכה לשם Crimson Cut-Out creation  (ע"ש "ארגמן חתוך").  
 
MAR P.ORLY TEATUM JONES 2016
 
"בבסיס הרעיון היה לקחת את הפס הקונבנציונאלי של הפרנץ’ ולשחק איתו בצורה שתמסגר את הציפורניים בקו פרנץ’ עליון ובקו נוסף תחתון כמו רומז לאותם אריגים אצטקים.
 
שטח הציפורן נצבע בארגמן (גוון של אדום חם ועמוק) עז ונוכח המוכר בשבטים אלה כצבע פורפורה (צבעה של האצה האדומה) לצד שני קווי פרנץ’ (עליון ותחתון) חתוכים כמו  "נגזרו" בהתאמה לאריגי השכמיות של השבטים העתיקים.
 
MAR P.ORLY TEATUM JONES 2016
 
רוצה גם את ציפורני ארגמן בעיצוב  דאבל פרנץ’ ?
ובכן,  תהליך העבודה בניגוד למה שנדמה הוא הפוך.
כלומר, ראשית מושחים את שטח הציפורן כולה בגוון האחיד בו תרצי את קווי הפרנץ’ שלך, ורק לאחר הייבוש המלא מייצרים למעשה את הפס הרוחבי העבה והמעוגל שיפריד בין שתי הגדות העליונה והתחתונה: החלק החופשי של הציפורן וקו הסהרון הפנימי צמוד הקטיקולה.
 
MAR P.ORLY TEATUM JONES 2016


עמוד זה נצפה: 363 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור