חיפוש באינדקס עסקים

אנשי השנה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

מעצב השיער אורן אור בפעולהמעצבי השיער אורן אור וקובי בן חיים בתערוכת ביוטי פרו 2007 שהתקיימה בגני התערוכה לפני  שבוע בתל אביב השניים זכו לתואר אנשי השנה לשנת 2007 בהכתרה תחת ארגון מעצבי השיער העולמי "אינטרקוופר" . השנה האחרונה של צמד מעצבי השיער הייתה אינטנסיבית ומעניינת במיוחד

בפרויקטים בהם לקחו חלק ועם חשיפה תקשורתית נרחבת הביאה להשגת התואר כאמור . הצוות המקצועי המנהל את רשת מספרות היוקרה במרכז הארץ ORENORKOBI מביא חידושים לקהל הרחב ומשתתף בפרויקטים שונים בתחום "עיצובי שיער אקסטרים" נישה שפותחה על ידם המבוססת על פעילות בה הם משלבים עיצובי שיער במקומות יוצאי דופן כמו מתחת למים תוך כדי צלילה ,באוויר כאשר מחוברים לסירת מרוץ ובסנפלינג תוך כדי שהם תלויים באוויר .

השנה צולמה גם קולקציית שיער מיוחדת בפריז בהשתתפות דוגמנית מובילה של סוכנות בינלאומית מובילה ולאחרונה אורן אור אף ביצע צניחה חופשית בשיתוף עם מועדון הצניחה "פרדייב" שנרתם למשימה במהלכה עיצב אורן שיערה של צנחנית באוויר ! לפני שבוע השתתפו מנהלי הסניפים של הרשת יחד עם הבעלים (אורן וקובי ) בתערוכה בה העבירו סמינרים מקצועיים למעצבי שיער שהגיעו מרחבי הארץ ,השיקו חוברת מקצועית בקונספט של   STEP BY STEP   בה נחשפו מספר טכניקות עבודה מתקדמות המיועדות למעצבי שיער בשילוב של תמונות והסברים תיאורטיים על השלבים.

מעצב השיער אורן אור בפעולה

 עמוד זה נצפה: 409 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור