חיפוש באינדקס עסקים

איפור לכלות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 אפריל 2008

לקראת עונת החתונות רשת הקוסמטיקה הישראליWow Cosmetics –  המתמחה במוצרי קוסמטיקה, איפור, טיפוח וספא, נרתמת גם השנה לטובת כלות שאינו יכולות לאפשר לעצמן איפור מקצועי ומעמידה לרשותן צוות איפור לכלותמאפרות מקצועי ללא תשלום בין 25-29/05/2008 זאת במסגרת הירתמות לנושא עפ"י בקשת עמותת "יד אברהם".
עמותת "יד אברהם" נוסדה להנצחת שמו של אחיו של יעקב אטלס – מייסד העמותה. יעקב אטלס בחר בפרויקט כמפעל חיים לטובת כלות שעבורן רכישת שמלת כלה וכל הנלווה לכך הוא עסק יקר במיוחד ובלתי מושג. עמותת "יד אברהם" מציעה חינם, כמצוות "הכנסת כלה" מבחר של כ-600 שמלות כלה ואביזרים, שחלקן נתרמו על ידי מעצבים ואנשים פרטיים. העמותה פונה בעיקר לציבור החילוני (רוב השמלות פתוחות ו"סקסיות"), אם כי ישנם גם דגמים צנועים וסגורים וכמובן לכל כלה ללא אבחנה של גזע ודת.
לי קרפ, מנהלת מוצרי Wow Cosmetics מסרה: "כל כלה בערב החתונה רוצה להראות במיטבה וישנן כלות שלצערנו נאלצות לעשות בחירה ולוותר על הטוב ביותר בשל אילוצי תקציב וחוסר יכולת כלכלית. הרשת בחרה להירתם לטובת אותן כלות ולהעמיד לרשותן את מיטב מאפרות הרשת מבלי לוותר על איפור לכלות מקצועי ואיכותי". הכלה מיועדת תוכל להגיע לאחד מסניפי הרשת הקרובים למקום מגוריה ולזכות באיפור מתאים על ידי מאפרת מקצועית. יש צורך לתאם מראש באמצעות "יד אברהם" בטל’: 052-2226347. 03-517057
 עמוד זה נצפה: 360 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור