חיפוש באינדקס עסקים

איפור כלות – מעושנות או לא להיות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 ספטמבר 2010

זה כבר לא סוד שאיפור מעושן הפך לטרנד ורוב הכלות בוחרות להתאפר בטכניקה הזו ולא בכדי. סגנון איפור כלות - מעושנות או לא להיות. שלי אגמי.מעושן מתאים לרוב הנשים ומחמיא מאד.

האסוציאציה הראשונית לאיפור מעושן היא גווני שחור. כמובן שאיפור מעושן מתבסס על הטכניקה ולא על הגוון, שכן ניתן לממש את הטכניקה הזו בכל צבעי הקשת אך הפעם נתמקד בסוגיית הגוונים השחורים.

האם גוונים שחורים מתאימים לאיפור כלות? האם השחור מחמיא לכל אחת? התשובה היא כמובן לא חד משמעית וכדי לענות עליה יש לענות תחילה על מס שאלות נוספות:
האם את מתאפרת בדר"כ ביומיום? אם כן, באיזה סגנון והאם את רגילה לאיפור דומיננטי ומודגש?

אין שום מניעה לאפר כלה בשחור, להיפך. כלה שרוצה להדגיש מאד את העיניים ותתאפר בשחור תקבל בדיוק את המראה הזה. וכן, ניתן ליצור מראה מאד מרשים וקלאסי בגוונים האלו.

השחור מתאים במיוחד לבעלות עור בהיר ואו בעלות שיער בהיר. כך הקונטרסט חד יותר ואפקט ההדגשה משמעותי יותר.

איפור כלות - מעושנות או לא להיות. שלי אגמי.חשוב להבין שאיפור על גווני שחור הוא אמנם איפור מדגיש מאד ומבליט את העיניים אך יחד עם זאת הוא מאד דומיננטי ולכן אם אינך רגילה להתאפר בחיי היומיום, יהיה לך קשה מאד להתרגל למראה הזה.

אך אם בכל זאת חשקה נפשך באיפור מעושן על גווני השחור יש כמה דרכים לעדן אותו. ראשית, ניתן להוסיף נגיעות של צבע.

ה"עישון" יתבצע בחלקה החיצוני של העין ובחלקה הפנימי נשתמש בגוונים הנותנים נקודות אור כמו לבן, כסוף, ורוד או פנינה. אופציה נוספת היא להישאר קרובים לקו הריסים עד כמה שניתן. כך המראה השחור לא יהיה קודר מידי.

באדיבות – שלי אגמי, מאפרת מקצועית בעלת ותק של 8 שנים בתחום הטיפוח והיופי. מאפרת לתכניות טלוויזיה ותצוגות אופנה. דוגמניות ושחקניות רבות בוחרות להתאפר בידיה של שלי אגמי. תחת ידיה התאפרו סלבריטאים רבים כגון: אפרת בוימולד, נועם טור, גילה אלמגור, אלין לוי (האח הגדול), גיא זוארץ, צליל סלע (הדוגמניות) שלום אסייג, אמיר פיי גוטמן, שרון אלכסנדר, שרון מרקוביץ’ ועוד.

קרדיטים:
איפור וסטיילינג: שלי אגמי.
צילום: אבנר רישרד PhotoAR.
שיער: הודיה קרסנטי.
שמלות: סופיה בירמן.
דוגמנית: נעמה בלום ל-עלית מודלס.עמוד זה נצפה: 409 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור