חיפוש באינדקס עסקים

אינטימה – קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 ינואר 2009

אינטימה  קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009 וירדן הראל

המגישה-דוגמנית ירדן הראל והדוגמנית הריקה פרננדה, נבחרו להוביל זו השנה השנייה את קמפיין חברת אינטימה לאביב קיץ 2009. ביום חורף שטוף שמש, בבנוף מדברי על חופו של ים המלח, הצטלמו 2 הדוגמניות היפהפיות: המגישה ירדן הראל והדוגמנית הברזילאית הריקה פרננדה לקולקציית בגדי הים, ההלבשה התחתונה והלבשת הפנאי של חברת INTIMA לאביב קיץ 2009 היה לוהט!


ירדן הראל, בת 24 מנהריה מתגוררת היום בת"א יחד עם בן זוגה עומרי בתשע השנים האחרונות. לאחרונה קיבלה הצעת נישואין ובספטמבר הקרוב תינשא ירדן לאהבה הראשונה שלה מהתיכון.

ירדן סיימה עכשיו את התואר הראשון בתקשורת ותיאטרון באוניברסיטת ת"א והיא עם הפנים קדימה לתחום המשחק ומתחילה בעוד חודש קורס משחק אצל גלית רוזנשטיין.

הצילומים בים המלח היו עבור ירדן היתה התרגשות גדולה: היא מעולם לא הייתה בים המלח ועל הסט גילתה לכולם שלמרות שגדלה ליד הים ומדגמנת בגדי ים כבר שנים היא אינה יודעת לשחות.

הריקה פרננדה, בת 26 מברזיל, חיה ומדגמנת בישראל כבר שמונה שנים!


הריקה הגיעה ארצה כי שמעה דברים טובים על ישראל ונשארה בגלל הכיף ובגלל האהבה. לפני כחודש וחצי הכירה את בן זוגה עדי איריס (27), עובד בחברת כוח אדם ומאז היא מתגוררת עמו בת"א.

הריקה סיפרה על הסט כי היא מאד אוהבת ספורט היא גולשת על גלשן גלים, משחקת כדורגל, עושה קאפורה ואוכלת בעיקר פירות וירקות. הריקה מנסה לאחרונה להפסיק לעשן ולכן בכל ההפסקות שהיו לה על הסט היא קראה בספר הדרכה לגמילה מעישון.

אינטימה - קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009
אינטימה – קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009 – ירדן הראל. צילום: דרור.

אינטימה - קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009
אינטימה – קמפיין הלבשה תחתונה אביב קיץ 2009 – הריקה פרננדה. צילום: דרור.עמוד זה נצפה: 602 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור