חיפוש באינדקס עסקים

אורורה רד – הצבע של סתיו-חורף 2015

פורסם מאת: בתאריך: 28 אוקטובר 2014

כידוע, הזוהר הצפוני הוא חמקמק ואינו מגלה את פניו לכל אחד. מה שמתחיל בקו ירקרק לאורך השמיים הולך ומתפשט מאופק לאופק בצבע ירוק עז על רקע אינספור כוכבים המנקדים את הרקיע כשאר לפתע מתערבל לו זנב האורורה האדום שמתחיל כלפי מעלה ומוסיף למראה המרהיב הזה  פס חדש של זוהר היוצר מחול שמיימי מעורר פליאה.  קולקציית החורף של מותג הלקCHIC  הציבה במרכזה את ה"אורורה –רד" כהשראה מרכזית לאחד מהמראות המרהיבים שיצר הטבע.

מהן המגמות המרכזיות בתחום הלק לעונה הבאה- סתיו- חורף 2015, מהי האווירה הכללית של הצבעים, מהו מקור ההשראה ומה מבקשת ORLY להעביר העונה?

העונה, ההשראה המרכזית שעמדה בבסיס פיתוחה של הקולקציה היא צבעי זוהר הקוטב. המיתוג המחודש של הצבע שהוכרז כ"צבע של 2012", חוזר שלוש שנים לאחר מכן בפרשנות עמוקה הרבה יותר, כשאת ה"טנגו מנדרינה" ההוא מחליף העונה גוון כתום עמוק יותר בשם "אורורה –רד". זוהר הקוטב – אותה תופעת טבע המאופיינת בהופעה של אורות בצבעים שונים בשמי הלילה, מתרחשת כידוע בקרבת הקוטב הצפוני, שם היא נקראת "זוהר צפוני", "אורורה בוראליס" או "אורות הצפון". אחד מהמראות המרהיבים שיצר הטבע בא לידי ביטוי אותה להבה כתומה שממנה מסתעפים גידים מדהימים בתת גוונים של צבע אדום שונים לצד ירוקים ותכחולים הצובעים יחדיו את שמי הלילה באורות יפהפיים הנגרמים מעומס חלקיקים שיורדים מטה בשדה המגנטי של כדור הארץ, מתנגשים בחומרים פלואורסצנטיים באטמוספרה וגורמים להם לשחרר אנרגיה. השמיים שנצבעים בעיצומו של לילה חשוך בצבע הכתום, שהינו נדיר יותר ותלוי בהתפרצויות מוגברות של השמש, היא ההשראה המרכזית והמסר בקולקציה הוא שכל גווניו של הצבע המרתק צפויים להשתלט על כל חלקה טובה. צבעים אלה אגב, כבר זכו לאיפיונים ברורים אצל חברות האופנה כשזכו לשמות כמו: "טופי", סוויט פוטייאטו", "טומאטו" ועוד.עמוד זה נצפה: 319 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור