הוסף למועדפים
הפוך לדף הבית
הרשמה
כניסה
שלום אורח\ת
‏יום ראשון ‏22 ‏אפריל ‏2018, 19:18
כתבות » כתבות בניית ציפורניים » ציפורן חודרנית - אלי לב

ציפורן חודרנית - אלי לב

כמעט לכולם זה קורה: הבוהן מתחילה לכאוב, להציק ולהתנפח באחד הצדדים - ציפורן חודרנית

דניאלה סיטון - מערכת בראש - | פורסם ב- יום שלישי 26012010, 15:49

    ציפורן חודרנית - אלי לב
ציפורן חודרנית היא תופעה מאוד נפוצה בקרב כלל האוכלוסייה. הסיבות להופעת ציפורן חודרנית הן מגוונות: גזירת ציפורן בצורה לא נכונה, פטרייה, נעליים הדוקות, מכה קשה בבוהן ועוד. כתוצאה מכך, אנו חשים בכאב רב בבוהן בעקבות חדירת הציפורן לתוך הבשר, לאחר מכן נוצרת שלפוחית וכתוצאה מחוסר אוורור נוצר זיהום המתבטא במוגלה.
במקרה של ציפורן חודרנית מומלץ לאוורר את כף הרגל, להשרותה בגיגית עם מים חמים, לייבש היטב, למרוח יוד, לגרוב גרביים סופגי זיעה - כל זאת עד אשר תגיע לטיפול.
כיום ניתן למצוא מספר פתרונות טיפוליים לבעיית ה ציפורן החודרנית החל מחיתוך הציפורן באופן עצמאי בבית, דרך טיפול את פדיקוריסטית ועד ניתוח בהרדמה ציפורן חודרניתמקומית להסרת הציפורן החודרנית אצל כירורג (במקרים קשים של הזנחה).
בנוסף לשיטות השגרתיות אלי לב, הבעלים של מכון מדיקל לב פדיקור בנהריה, מסביר על טיפול שהוא מבצע במכון שלו ללקוחות הסובלים מציפורן חודרנית: "במכון מדיקל לב פדיקור, אנו מציעים טיפול מקצועי המעניק פיתרון לבעיה של ציפורן חודרנית שהגיעה למצב של דלקת, תוך כ-5 דקות ללא כאב ע"י שליפה של אותם 2 מ"מ ציפורן שגרם לדלקת. ההקלה היא מיידית ולאחר מכן מגיעים למספר פגישות נוספות כדי ללוות את צמיחת הציפורן החדשה ולמנוע ממנה לגדול במסלול הקודם. הטיפול בציפורניים חודרניות בשיטה זו נמשך מספר חודשים עם 100% הצלחה" סיפר אלי והוסיף "מצבים של ציפורן חודרנית ניתן לטיפול אצלנו במרפאה בצורה מהירה ע"י הוצאת קצה הפינה של הציפורן מבלי לגעת בשאר הציפורן. הטיפול אינו כרוך בכאבים והרגל נשארת אסתטית וללא כאבים. בנוסף, אנו מבצעים טיפול מונע על מנת למנוע את חזרת הבעיה".

באדיבות: אלי לב, מכון "מדיקל לב פדיקור" נהריה.

סניפים ~ סניף תל אביב - סניף נהריה  

 

שלח לחבר
הדפס כתבה
הוסף תגובה
כתבות אחרונות
עונת הרחצה הרשמית נפתחת!
עונת הרחצה הרשמית נפתחת!
ההופעה המושלמת לחג
ההופעה המושלמת לחג
איך מאפרים עצמאות?
איך מאפרים עצמאות?
תגובות
אתרים בעיצוב אישי

בניית אתרים בעיצוב אישי

נייל סטודיו - בניית ציפורניים

אתר הבית של הדליין

עמוס זרד

ארדל



מיטל שמשי

יגאל ויצמן
 
  בייבילס פרו - יניב שושן

פאות אופנתיות

גיורא יצחקוב תסרוקות כלה