חיפוש באינדקס עסקים

Wella Professionals – Trend Vision 2012

פורסם מאת: בתאריך: 17 ינואר 2012

השנה, הכוחות היצירתיים מאחורי תצוגת Trend Vision 2012 של Wella-Professionals הרחיקו לכת יותר מאי פעם בניסיון להכניס את מעצבי השיער לעולם החדשנות וההשראה. המנהלים הקריאטיביים העולמיים, יוג’ין סולימן בתחום טיפוח ועיצוב השיער וג’וש ווד בתחום צביעת השיער, נתנו את הטון עם קולקציות חדשות של מגמות אופנתיות.

מדי שנה מפרסמים חוזי ומכתיבי המגמות של P&G Beauty & Grooming את תחזית הצבע והאופנה החושפת את החידושים האחרונים בעיצוב שיער ויופי. לאחר מכן, WellaProfessionals מעבדת ארבעה מראות מרכזיים לתצוגת TrendVision, הפלטפורמה הבינלאומית המוכרת לשיער וסגנון המעניקה השראה לתעשיית עיצוב השיער.

שורת המראות לשנת 2012, כפי שנוצרו בידי יוג’ין סולימן וג’וש ווד, מייצגת ארבע דמויות נשיות אשר מהותן נעוצה בעולם הזוהר והברק של הבמה. אלו הן דמויות נועזות המושכות תשומת לב ויוצרות נוכחות ללא מתחרים. כל דמות מייצגת חזון לסגנון נתון העומד במרכזה של כל במה.

קולקציית אביב-קיץ 2012: דרמה לוהטת
שתי המגמות המרכיבות את המוקד של האביב והקיץ הן חמות, קורנות ומלאות באנרגיה חמה וחידתית. תשוקה וביטחון הם היסודות של הדמויות הניצבות במרכז הבמה בעונה זו.

Grace – חן: המוזה המודרנית
Grace – חן, היא הגברת המובילה שלנו, רגועה, מושלמת וטהורה. ההשראה העיקרית של חן היא הטבע, אם כי אין שום דבר טבעי במראה הזה. האור הקורן ממנה הינו נטול מאמץ ומקסים.
חן זוהרת מבפנים והזוהר הזה מוקרן לסגנון שלה ומתגבר בתוכו. זוהי מגמה של שפע ומוצרות ושל ממלכת כוכבים בהירים וזורחים. הזוהר הפנימי של חן הוא זוהר בהיר, חמים וזהוב האופף את כל שפוגש אותה.
"אפשר להרגיש שהיא בחדר," אומר ג’וש ווד. יש לה חוש טבעי לאלגנטיות ואיכות. נוכחותה של חן היא נטולת מאמץ ובלתי משתדלת; היא נעה בעצלתיים, מעודנת וזוהרת תמיד מבלי לנסות אפילו. השליטה שלה בסצנה מושגת בקלות מלאת חינניות.
"בשיער, מגמה זו מתבטאת בגימור איכותי במיוחד עם ברק בהיר וזוהר ועם מרקם גולש ועצל", אומר יוג’ין, "זהו מראה מאוד מאוד יקר, המשקף את העושר והשפע של האישיות של חן".
גוון השיער טהור והברק כמעט ויוצר בו אפקט נוזלי. מבחינת הצבעים, מדובר בפלטת צבעים רכב ובהירה עם זוהר חמים הקורן ממנה כמו הילה. השיער נע כגל אחד, כישות אחת, בעצלתיים, זורם ועשיר.

Blaze – להט: פאם פטאל
Blaze – להט, היא הדיווה הלוהטת שגונבת את ההצגה בתשוקתה הבוערת לתשומת לב. כל העיניים עליה וככה היא אוהבת את זה.
אם משהו אינו לרוחה, על הבמה או בחדר ההלבשה, להט אינה חוששת להתפרץ בסערת זעם ראוותנית כדי להשיג את רצונה, ובדרך כלל גם מצליחה.
השפעה לטינית חזקה זורמת בעורקיה ותורמת למזגה החם ולתשוקה הסוערת שבה. הלהט שלה גולש לחושניות ברורה הניכרת לכל מי שפוגש בה. האנרגיה שלה מידבקת ויש צד משעשע בהתפרצויות המזג שלה.
להט היא בטוחה בעצמה באופן טבעי ולא מהססת לצעוק את זה. היא לוכדת את תשומת הלב עם נוכחות ממסה. ללהט יש ברק בעיניים המסגיר את השעשוע שבה ורוחץ אותה בצבע עז כמו תאורת במה. המרכיב הלטיני שבאישיותה מעניק לה ממד גברי עם מזג של אש ותנועות גוף גדולות. הניגוד המושלם הזה בין האנדרוגיניות והתאווה מגדיר את "להט" אשר איש לעולם אינו יכול לנחש מה מצב רוחה.
"בשיער, זהו סגנון היוצר בהצהרה גרפית שכולה התרגשות ועריכת ניסיונות בצורות נועזות. הסגנון לקוני וחד עם גימור מבהיר מאוד שצועק ’הסתכלו עלי’", אומר יוג’ין סולימן, "הרעיון היה ליצור דבר מה מאוד גרפי שכמעט לא מרגיש כמו שיער."
באשר לצבע, הגוונים כהים עם ברק כה חזק שמחזיר את האור בתחושה חדה וחמה. גם צבעים בהירים יש כאן. "השילוב של שחור, אפור ופוקסיה יוצר הצהרה חזקה ביותר," אומר ג’וש ווד. ההבזק הזה של צבע בהיר שומר על מרכיב המשחק באישיותה של להט ואילו הגוונים הכהים מבטיחים גינונים לחים וחושניים.עמוד זה נצפה: 222 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור