חיפוש באינדקס עסקים

VU NGUYEN בכנס נייל סטודיו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 יוני 2011

VU NGUYEN בכנס נייל סטודיובעת הירידה מהבמה בכנס נייל סטודיו 2011, אחרי שהדגים בצורה מדהימה שימוש בג’לים לחיפוי, תיקון והארכת ציפורניים באמצעות ג’ל אקסיום של OPI, חייך VU בסיפוק ואמר – איזה כיף.

VU, ויאטנמי שגדל בארה"ב, שהחל את דרכו כאומן קישוטי ציפורניים ב-OPI לפני כשש שנים, מבלה את זמנו כיום בסיור ברחבי העולם, פגישה עם טכנאיות ציפורניים ומובילים מקצועיים במדינות שונות במטרה להעביר את המסר המקצועי של OPI.

בתחילת דרכו חששו אנשי OPI מהרוח החדשנית של VU, מהדחף היצירתי שלו הגורם לו להתנסות בחומרים השונים ולפרוץ את גבולות הידוע בתחום המקצועי של בנייה וקישוט ציפורניים. עם הזמן הבינו שהדחף היצירתי של VU הוא זה שיוצר טכניקות חדשות, טרנדים ואופנות חדשות בתחום בניית הציפורניים וקישוטן.

VU רואה את עצמו כאומן שיוצר על גבי ציפורניים וככזה הוא שמח על כך שנשים הפנימו ואימצו את התפיסה שהציפורניים הן חלק מהביטוי האישי, חלק מהבעת הסגנון האישי, אביזר לכל דבר. כיום הטרנד הלוהט הוא הג’לים, אך טכניקות באות ועוברות בעוד המגמה הכללית היא המשך פיתוח תחום הבנייה וקישוט הציפורניים כתחום אומנות שימושית מרכזי בענף היופי.

VU סיפר כי הוא התרשם מאוד מאנשי המקצוע בארץ, מהנהלת נייל סטודיו ומר בריאן ליידן מנכ"ל החברה, מהרמה המקצועית הגבוהה ומכמות הכישרונות העצומה בתחום. "אני לוקח איתי טיפים וידע שקיבלתי כאן בישראל מהתעשייה המקומית. בישראל לא רק הדרכתי ולימדתי אלא ממש למדתי גישות וטכניקות חדשות. אני המום מהרמה" סיכם VU.עמוד זה נצפה: 361 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור