חיפוש באינדקס עסקים

ROBERTO CAVALLI – קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה קיץ 2008

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 יוני 2008

קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה של מעצב העל ROBERTO CAVALLI (רוברטו קוואלי) לעונת קיץ 2008 ROBERTO CAVALLI - קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה קיץ 2008סוחפת אותנו למסע אל הארט-דקו והצורות המסקרנות. הקולקציה עוצבה בהשראת מדבר הסהרה והאישה שמתייחסת למותרות הגשמיים כאל כורח מוחלט.
קולקציית משקפי השמש
משקפי השמש מוצעים במידות "Over-Size" עם עדשות בגוונים מתכהים בהדרגה (דגרדה) ועיצוב ייחודי למראה יוקרתי: החזית מעוגלת ועוטפת את הפנים.
חתימת ה- RC המתכתית המוכרת של ROBERTO CAVALLI, מעטרת את הרקות כמסגרת מעודנת ומקורית המשלימה את צירופי הצורות והצבעים.
קולקציית משקפי הראייה
מסגרות המשקפיים האופטיים מתאפיינות בצורות דקיקות ומציגות  12 סגנונות בעלי חזית אלגנטית עשויים חומרים קלי משקל וידיות מרהיבות ומתוכשטות  האוחזות בלוגו ה- RC המלוכסן או מועשר בנחש. כל העיטורים מהווים חתימות המזוהות עם המותג.ROBERTO CAVALLI - קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה קיץ 2008
צירופי הצבעים והחומרים ייחודיים, כמו גם הניגוד בין החזית לצידי הפנים המוסיף למסגרות תנועה והופך כל אחת מהן לפריט יוקרתי ומיוחד. בקולקציה האופטית המסגרות מעניקות למשקפיים מראה של שיק מסקרן.
החזית הרבועה מתרחבת לידיות בעלות נוכחות המנצנצות עם חלקיקים מוזהבים ששובצו כדי ליצור מוטיב מתפתל והרמוני.
המסגרת מוצעת בכמה צבעים: שחור מבהיק עם עיטור רודיום, אם הפנינה בגווני אלמוג וירוק, וכולם עם עיטור זהב ורדרד ומבהיק. הלוגו מוטבע על שתי הידיות כאשר מהות המותג ROBERTO CAVALLI באה לידי ביטוי בעושר של הפרטים.
צירופי הצבעים נעים בין חום בוהק עם דוגמת הסריג בזהב ורדרד מבריק לשחור מבהיק ובורדו בוהק, צירוף שאף הוא מתהדר בדוגמת הזהב הורדרדה, וירוק-כחול בוהק עם דוגמה בפלדיום, אף הוא מבהיק.
בולט בקולקציה דגם משקפי שמש בעלי מסגרת מתכת עגולה וגדולה בהפרזה מכוונת, עדשות גדולות בגוון חום המתכהה בהדרגה ובחיתוך "צף" ומפתה ששובצו בחזית מתכת מצופה העוטפת את הפנים.
הפרופיל המעודן של הידיות מועשר בלוגו בולט של קוואלי וממשיך למלוא אורכן של הידיות.עמוד זה נצפה: 522 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור