חיפוש באינדקס עסקים

Pure DKNY – דונה קארן בושם חדש

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 ינואר 2010

מעצבת העל דונה קארן משיקה בושם חדש לנשים – Pure-DKNY – בושם בעל מסרים חברתיים בשיתוף פעולה עם ארגון CARE העולמי. Pure-DKNY", מדבר לליבת המהות של מי אני ובמה אני רוצה לגעת – האנשים והילדים שאני אוהבת ולהתאחד עם הטבע. מדובר ברגעים הקטנים הגורמים לנו אושר – טהור ופשוט" דונה קארן.Pure DKNY - דונה קארן בושם חדש
בעולם הנע מהר יותר מידי יום ובעיר כמו ניו יורק המלאה בהתלהבות ואתגרים, אנו משתוקקים למצוא שלווה. רגע לברוח ולמצוא מפלט מהדאגות היומיות. רגע לקחת פסק זמן לדברים הקרובים לליבנו: אהבה, אושר, ונוחות.

יצירתו של הבושם החדש Pure-DKNY, הוא פרי יוזמה להביט אל העתיד ולעשות צעד קדימה בהשפעתנו על הסביבה והחברה. זאת על ידי שימוש בווניל מאוגנדה (רכיב ייחודי ומרכזי בבושם) בשיתוף ארגון CARE  העולמי, ארגון הומאניטרי המפעיל כפרים חקלאיים ומלמד את קוטפות הווניל באוגנדה כיצד לחסוך ואת בסיסי הכלכלה מאחורי החקלאות. בנוסף לשיתוף הפעולה עם ארגון CARE, דונה קארן תורמת לארגון CARE ליצירת תוכנית סיוע קהילתית לעזור לנשים באוגנדה. אריזת הבושם החדש Pure-DKNY ידידותית לסביבה, חומרי האריזה ניתנים למחזור, והבושם פותח ללא ניסוי בבעלי חיים.

הניחוח מעניק גוון לכל הבאים לאחר מכן. חושני ורך, Pure-DKNY הוא תמצית של יוקרה פשוטה. טיפת וניל במים כסימן ההיכר שלו. ניחוח הפרחים גם מציג טיפת טל עם עלה כותרת. פרח לוטוס ושושנה בולגרית בהרמוניה עם יסמין שקוף, פרסיה וסחלב שופע. הגימור הוא ערסל חם של ענבר לבן אלגום וטיפת ווניל במים.

את קמפיין הפרסום לבושם החדש Pure-DKNY מובילה הדוגמנית אנג’לה לינדוול, בצילומיו של צלם האופנה נתנאל גולדברג. אנג’לה לינדוול היא אחת מהדוגמניות המובילות היום בעולם האופנה, ומשלבת מראה אמריקאי עם רגישות מיוחדת. בחירתה של אנג’לה לינדוול לפנים של Pure-DKNY הייתה טבעית לכל דבר. אנ’גלה יפה בכל צורה, היא טבעית, מתוחכמת ומאד נינוחה עם העור שלה. בקמפיין עצמו, כחלק מערכי הבושם, אנ’גלה מופיעה עם בנה סבסטיאן ועם בן זוגה.

Pure DKNY - דונה קארן בושם חדש
Pure DKNY – דונה קארן בושם חדש

מחירים:
Pure DKNY eau de perfume Scent Spray 100 מ"ל: 520 ש"ח.
Pure DKNY eau de perfume Scent Spray 50 מ"ל: 380 ש"ח.
Pure DKNY Deodorant Natural Spray 100 מ"ל: 210 ש"ח.
ניתן להשיג בנקודות המכירה של בשמי דונה קארן ברשתות הסופר-פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 559 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור