חיפוש באינדקס עסקים

PUPA – איפור פטריוטי ליום העצמאות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 אפריל 2008

לקראת יום העצמאות ה-60 למדינת ישראל המתקרב, וגל הפטריוטיות בו כבר ניתן להבחין כיוון שהוא שוטף את כל הארץ (דגלי ישראל במכוניות, בבתים וברחובות הערים) גם חברות האופנה והאיפור נערכות ומציגות פריטי לבוש PUPA - איפור כחול לבןואיפור שעוצבו במיוחד לצורך העניין. אז אם גם אתן רוצות להפתיע את כולם במסיבת יום העצמאות באיפור בגווני דגל ישראל או בעיטור של מגן דוד מנצנץ ובוהק כדאי שתדעי שלחברת PUPA פתרונות נהדרים. לקראת החג מציגה חברת PUPA מגוון מוצרי איפור בצבעי הלאום, צלליות LUMINYS המיוצרות בתהליך מיוחד של אפייה בתנור בחום של 60 מעלות צלזיוס, דבר המבטיח זוהר אמיתי של הצללית ומירקם רך להפליא. הצלליות החגיגיות מגיעות בצבעי כחול ולבן ובמרקם עדין וגימור מבריק.
לצד הצלליות מציעה PUPA עפרונות עיניים רב תכליתיים, המותאמים במיוחד לאקלים הישראלי. העפרונות  מאופיינים במרקם קרמי משי, מבוססים על רכיבי סיליקון ועמידים לאורך זמן, מחליקים בקלילות על העיניים ומשמשים גם כאייליינר לשרטוט קו ישר ומדויק, וכצללית, לטשטוש בעזרת מברשת, למראה זוהר ואופנתי. ממש כעת לקראת החג מוצעים עפרונות בצבעי כחול לבן.
טיפ לאיפור פטריוטי:
לקראת מסיבות החג מציע רונן שטיינר מאפר הבית של PUPA איפור פטריוטי על טהרת הכחול והלבן : "על עור מרוח מייק-אפ מורחים צלליות עיניים בלבן וכחול בסגנון המראה המעושן. כלומר, מסביב לעין בוחרים בכחול כהה במעין עננה עגלגלה, ועל כל שטח הגבה מוסיפים לבן, כשקו החיבור ביניהם מטושטש בעזרת מברשת למעבר הדרגתי יפה. בתוך העין, במה שהמאפרים המקצועיים קוראים "מעקה העין" עיפרון לבן או עפרון כחול, זכר לימי התיכון שבהם עפרון כחול בתוך בעין היה פסגת הנועזות עלי אדמות. בניגוד מוחלט לדעת המדור הקבועה והידועה הטוענת שכשמדברים על מסקרה הכוונה לשחורה, הפעם נחרוג ממנהגנו לכבוד המדינה ונמרח מסקרה כחולה על הריסים. על עצמות הלחיים שימר לבן להדגשה וברק, על השפתיים גלוס בלבן פנינה, ולתפארת מדינת ישראל"

PUPA - איפור כחול לבןעמוד זה נצפה: 354 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור