חיפוש באינדקס עסקים

perfect fitting jeans

פורסם מאת: בתאריך: 18 מרץ 2015

הכירו את Joliet ו- Toxey, שתי גזרות חדשות שבעונה הזו תהיה להן את הופעת הבכורה:  Joliet, גזרת מגף (bootcut) עדכנית, ו-Toxey, גזרת הסופר סקיני של Lee שיצאה ממש עכשיו – נמוכה, עם רגל ארוכה ארוכה לקבלת מעט קיווצים בקרסול ומראה סקסי שמאריך ומדגיש.

קולקציית אביב-קיץ 2015 של Lee

בעונת אביב-קיץ 2015 תושק קולקציית  Lee Skin to Skin. לקולקציית בגדי הג’ינס המאוד מיוחדת הזו יש תכונות של סופר-סטרץ’, כשהבד גם חוזר למקומו מיד לאחר שהוא נמתח, באופן הטוב ביותר שהצלחנו להגיע אליו עד כה.

זאת בנוסף לפרטים מעודנים, עיטורים יוקרתיים וחוטים נעימים בעלי דהייה איטית, שהתאמתם המושלמת מובטחת.

קולקציית Lee לנשים "מרימה" את לוח צבעי הקיץ עם ג’ינסים בכחולים עזים ונגיעות רעננות של לבן, שטיפות ויזואליות בהירות ונועזות יותר בגווני שמיים, עם הלבנה דמוית עננים והתזות צבע רכות. ממראה של אפורים רכים שדהו בשמש .

קולקציית אביב-קיץ 2015 של Lee

הבדים האפורים המעולים של Leeמקבלים עיבוד מחדש באמצעות השטיפות והטיפול שבדרך כלל מיועדים לדנים כחול.

לבסוף, ישנם הדפסים נועזים לכל אורך הבגד ושטיפות וינטאג’ משנות השמונים, תוך עיבוד מחדש של הטיפולים – והגזרות – של אותה תקופה, בדרכים עכשוויות ובלתי צפויות.
 

עוד בקולקציה: שמלות חולצה חמודות וחולצות ג’רזי, סריגים עדינים, חולצות טי-שירט בצבעים חזקים והדפסים גרפיים וחולצות רעננות וקלילות שנראות נהדר עם המכנסיים הקצרים עם הכתפיות (bib shorts) של Lee שמציגות לראווה את הרגליים לכל אורכן – כל אלו יוצרו בהשראת דגמי עבר מהארכיון Lee בגימורים עכשוויים.

 
קולקציית אביב-קיץ 2015 של Lee
 

Lee – להשיג בחנויות האופנה המובחרות

 עמוד זה נצפה: 356 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור