חיפוש באינדקס עסקים

OPI – קולקציית לקים שרק לנצח

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 יולי 2010

שרק הראשון עסק בהתבגרותו של התפלץ הירוק ובהתאהבותו בפיונה; שרק 2 היה הגרסה השרקיתOPI - קולקציית לקים שרק לנצח ל”פגוש את ההורים”, ואילו שרק 3 תיאר את התמודדותו של שרק עם האחריות החדשה שניחתה עליו ועם ציפיותיהם של הקרובים אליו. בסרט הרביעי בסדרה – שרק לנצח, מתמודד שרק עם משבר אמצע החיים. הסרט מתחיל בתיאור חיי היומיום שלו, יחסיו עם פיונה, אשתו אדומת השיער, חבריו (החמור, החתול, הזאב הרע, שלושת החזרזירים, פינוקיו וכו’) ושלושת התינוקות שלו. הסרט הרביעי מדגים כיצד פוגמת ההתברגנות וההתמסדות בחיי בנישואין של שרק ופיונה. השגרה הורגת את המפלץ הירקרק, ההורות משמימה אותו ושרק מתגעגע לאקשן, להרפתקאות ולריגושים, שהיו מנת חלקו כשהיה רווק מאושר וחופשי.

לאחר שמרחה על קצות אצבעותינו את קולקציית אליס בארץ הפלאות משיקה ענקית הלק האמריקאית OPI את צבעי שרק, כמחווה לסרט הרביעי בסדרה. הקולקציה מורכבת מ-6 גווני פאנקי מגניבים הכוללים לק ירוק זוהר בהרשאת שרק, לק בצבע צהוב עכור כמחווה לנסיכה פיונה, גוון סגול נועז בהשראת פאנקי דונקי ועוד שלושה גוונים אשר תואמים את רוח הסרט. כחול בוהק, תכלת מלטף וורוד חצוף בהרשאת דמותו של עוץ לי גוץ לי, אשר גונב את ההצגה בסרט הנוכחי במטרתו לפתות את שרק להצעתו המפוקפקת.OPI - קולקציית לקים שרק לנצח

שרק: הוא העוג הירוק, הרגיל להיות בודד בשלוותו ונשלח להציל את הנסיכה פיונה, משימה שאם תצליח, על פי מילותיו של הלורד, תחזיר לו את השלווה המיוחלת. אט אט, שרק מבין שמצא את אהבתו האמיתית ועובר תהליך חשוב ומשמעותי שמשנה את חייו לגמרי. בהשראת דמותו מושק לקראת הסרט הרביעי הלק בגוון ירקרק.

הנסיכה פיונה: בילדותה, נפלה על פיונה קללה נוראית שעל פיה היא הופכת לעוגית לאחר שקיעת השמש בכל יום. הוריה, מלכי ממלכת ’הרחק הרחק מכאן’, על פי הצעתה של הפיה הסנדקית, העבירו אותה אל תוך מגדל גבוה המוקף בלבה ונשמר על ידי דרקון אימים. רק כאשר היא תינצל על ידי אביר שיתאהב בה אהבת אמת הקללה תוסר. פיונה ניצלת לבסוף על ידי שרק, עוג בעצמו, ולאחר אירועי הסרט הראשון הם מתאהבים ומתחתנים. בסרט השני פיונה דוחקת בשרק לנסוע ולהכיר את הוריה, המלכה לילאן והמלך הארולד לאחר שלא ראתה אותם מאז ילדותה. עד לסיום אירועי הסרט השלישי, פיונה שוהה בארמון ולבסוף אף מולידה צאצאים. בהשראתה דמותה מושק לקראת הסרט הרביעי הלק בצבע הצהוב העכור והיוצא דופן!

פאנקי דונקי: החמור ניצל בסרט הראשון על ידי שרק ואט אט נוצר קשר חברותי ביניהם, תוך כדי מסע קשה של שניהם לעבר הטירה בה כלואה פיונה וחזרה. החמור הוא פטפטן, חייכן ודמות קומית מלאת חיים. בשני הסרטים הבאים, החמור נאלץ לעמוד מול מבחן חברות לא קל ואף מקבל מראה חדש וזמני של סוס לבן ויפהפה. לבסוף, הוא נקשר מאוד אל פוס, החתול במגפיים שהיה אויבו עד לא מזמן, ובמשך הסרט השלישי הם משתפים פעולה בכל פעולות ההצלה של הארמון. לקראת הסרט הרביעי מושק לק סגול נועז בהשראת דמותו של החמור החביב.

את קולקציית לקים שרק לנצח של OPI, ניתן להשיג ברשת נייל סטודיו.עמוד זה נצפה: 625 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור