חיפוש באינדקס עסקים

M.A.C – WONDER WOMAN

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 פברואר 2011

M.A.C - WONDER WOMANמותג האיפור הבינלאומי M.A.C חבר לגיבורת העל הפופולרית בכל הזמנים WONDER-WOMAN ליצירת קולקציית איפור במהדורה מוגבלת.

הקולקציה הכוללת מוצרי איפור ייחודיים בעיצוב מיוחד ובגדלים ענקים, בהשראת האמזונה האייקונית הלוחמת והבלתי מעורערת, אשר מהווה סמל להעצמה נשית ומזכירה לנו, שבכל אחת מאיתנו קיימת אפרודיטה רבת עוצמה עם ביטחון עצמי וכריזמה אינסופיים.

כיוון ש-WONDERWOMAN תמיד נודעה באקססוריז הייחודיים שלה, השיקה M.A.C במסגרת שיתוף פעולה זה, סדרת מוצרים משלימים: תיקי איפור, תיקי מברשות עם חגורה מעוצבת ומראה קטנה בנרתיק מיוחד בגווני כחול, אדום וזהב מטאליים.

המשימה הושלמה

M.A.C - WONDER WOMANWONDERWOMAN היא אייקון חסר גיל המשמש דוגמא לדורות של נשים בכל העולם. הנסיכה דיאנה, שנולדה מגוף חומר שהופחו בו חיים, גדלה כבתה של המלכה היפוליטה באי פרדייז, ביתן של האמזונות בנות האלמוות מן המיתולוגיה היוונית. האלות היווניות הרה, אפרודיטה, אתנה וארטמיס בירכו אותה ביכולות ייחודיות, ובהן כוח על אנושי, רפלקסים מעולים והיכולת לעוף באמצעות רכיבה על זרמי אוויר.

WONDERWOMAN מחזיקה גם בפלצור האמת הקסום, אשר מאלץ כל אדם שנתפס בו לספר את האמת, ובצמידי קסם המטים ממסלולם כדורי אקדח.

לאחר שנשלחה לארה"ב למשימת שלום, היתה לגיבורת על וחברה באגודת הצדק (מאוחר יותר, ליגת הצדק) כדי להילחם למען הערכים שהיא מייצגת.

WONDERWOMAN, המשמשת לא פעם כסמל להעצמה נשית, מזכירה לנו כי חוכמה וחמלה חיוניות לכוחותיו של גיבור על לא פחות מכוח פיסי.עמוד זה נצפה: 406 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור