חיפוש באינדקס עסקים

LUNCH TIME – קונספט טיפולי אסתטיקה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 מרץ 2010

 

ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מציג קליניקה FREEZEחדשה בקונספט ייחודי של lunch time. בקליניקה מוצעים טיפולים אסתטיים המבוצעים באמצעות מיטב המכשור החדש בארץ ובעולם לטיפול בהמסות שומן, מיצוק הגוף, טיפולים דרמו אסתטיים לפנים ולגוף ועוד.
בשנים האחרונות אנו עדים לתמורות ושינויים רבים בתחום האסתטיקה. התחום כולו צועד לכיוון של שיטות פעולה פשוטות יותר, המתאפיינות במינימום פולשנות ומקסימום תוצאה. שיטות הקלות יותר למטפל ולמטופל כאחד, בלי הרבה סיכונים או תופעות לוואי והחשוב מכל: התוצאות משמעותיות ומיידיות, ללא זמן החלמה ממושך.
שיטות אלה מספר ד"ר גלזינגר, זכו לכינוי "פעולות lunch time" שכן המטופלים יוצאים מהקליניקה מייד לאחר טיפול קצר המאפשר שינוי משמעותי וכרוך בכאב ואי נוחות מינימאליים בלבד.

שיטות וטיפולים חדשים בקליניקה:
Freeze
לראשונה גלי רדיו בשילוב מגנטים למיצוק העור וטיפול בצלוליט – טכנולוגיה שפותחה על ידי חברת "וונוס" הישראלית, הפועלת בעזרת שדה מגנטי ואנרגיית RF היוצרים תבנית אנרגטית אפקטיבית גבוהה. אנרגיה זו חודרת את שכבת הדרמיס ושכבת ההיפודרמיס.
המכשיר מאפשר טיפול בסוגי עור שונים, במצבים שונים, לטיפול בקמטים, ברפיון העור ובצלוליט. במחקר שנערך על פעולתו של FREEZE נצפו שינויים במצב העור ובגמישותו, כבר לאחר הטיפול הרביעי. כל המשתתפים במחקר שסבלו גם מתופעת הצלוליט, הראו שיפור משמעותי החל מהטיפול הראשון.
בסיום המחקר הראו כל המשתתפים שיפור במצב העור ושיפור בהיקפים. המחקר נערך בישראל בקרב 25 משתתפים בגילאי 27-65. הטיפול במכשיר ה-freeze מצריך בין 6-10 טיפולים.
Neck Tite
לראשונה – טיפול בשומן עודף ובמיצוק העור באזור הסנטר והלחיים – בפעולת גלי רדיו אחת ללא ניתוחNeck Tite. זוהי פעולה זעיר-פולשנית המתבצעת בהרדמה מקומית בלבד, ומאפשרת חזרה מהירה לשגרה. עד כה, טיפול במצבורי שומן נקודתיים באזור הסנטר והלחיים נעשה באמצעות ניתוח שאיבת שומן, שבעייתו העיקרית היא עודף העור הנותר לאחר הניתוח. באזור הפנים והלחיים כלל לא ניתן היה לבצע ניתוח ולא הוצע פתרון הולם לבעיה. מכשיר ה-Neck Tite פועל באמצעות גלי רדיו  – RF-בעוצמה גבוהה במיוחד.
פעולת גלי הרדיו מחממת באופן אחיד ומהיר את השומן וממיסה אותו. בו זמנית, המכשיר מבצע שאיבת השומן הנמס החוצה, כאשר הוא במצב נוזלי. החום מאפשר סגירת כלי הדם באופן מיידי, ועל כן, כמות הדימום כתוצאה מהפעולה היא מינימאלית וקטנה לאין שעור מאשר בשאיבת שומן.
להשלמת הפעולה, ובאמצעות אלקטרודה חיצונית המאפשרת שליטה מלאה על עוצמת החימום, מתבצע תהליך של כיווץ העור, על מנת שלא יישאר רפוי לאחר המסת השומן. בדרך זו נחסך הצורך בניתוח מתיחה הנהוג לאחר שאיבת שומן, והפעולה מאפשרת כיווץ משמעותי של העור לאחר המסת השומן ושאיבתו.
ד"ר רונן גלזינגר, מסביר כי המכשיר החדש עומד לחולל מהפיכה של ממש בתחום הפלסטיקה בישראל. לדבריו, פיתוח זה מהווה שלב נוסף בהתאמת הכירורגיה הפלסטית לרוח התקופה שלנו, שבה אנו נדרשים לפתרונות קלים, קצרים ומהירים עם תוצאות טובות. האפשרות של ביצוע פעולה שעד כה הייתה מורכבת, והפיכתה לפעולת קצרה, ללא זמן החלמה עם תוצאות טובות וללא צורך לשינוי שגרת החיים, מהווה שדרוג משמעותי במיוחד עבור הרופאים והפציינטים.עמוד זה נצפה: 411 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור