חיפוש באינדקס עסקים

Lee jeans – Gold Label

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 אוקטובר 2008

אוסף ה-Gold Label של Lee jeans לעונת סתיו 2008 כולל פריטים מתקדמים בייצור מקצועי ותפירה איכותית שאין שנייה לה. על מוצרי סדרת Gold Label לעמוד בציפיותיו של קהל שאפתן, הרפתקן ומתקדם, המוצא ביטוי בפרטים ומייחס כבוד לאמינות שקופה. ה-Gold Label השנה הוא אוסף יוקרתי של הבדלים אישיים ומודרניים דקיםLee jeans - Gold Label העולים בקנה אחד עם המסורת המושרשת היטב של Lee הקלאסי. ככל שהדברים משתנים, כך הם נשארים כשהיו. יסודות מהסגנונות המסורתיים של בגדי העבודה של Lee שזורים בסלסולים מיוחדים של חייטים אמריקניים. התפירה המיוחדת בדוגמת זיגזג בשתי מחטים, הכפתורים דמויי עיני חתול והטלאי השעיר המיוחד, הם המאפיינים המיוחדים של Lee אותם נושאים אלו הלובשים אותו בגאווה.
צלליות מובילות את הקו החדש. בשילוב בין עבר להווה, המרכיבים המסורתיים יוצרים חיבור חסר-תפר עם הבגדים המודרניים, בנקודה בה הזמן צועד תמיד קדימה, אך כל העת חוזר על עצמו, פעם אחר פעם. כיוצר של דגמי ג’ינס הדוקים, Lee משתמשת ב-Gold Label כדי לחדש את הגזרה הדקה של ה- 101Z. למרות שיש גזרות רחבות יותר, הפתח לרגליים נותר צר ומחויט.
ה-Gold Label ניצל את שעת הכושר לשינוי משמעותי בסגנון. אין מדובר עוד עברו בגווני אפור סתמי ושחור של ניו יורק. כדי לעמוד בקצב הצעירים הפעלתניים והשכלתניים, הצבעים העזים יוצרים דור חדש של אופטימיות עם הבזקי צבע זוהרים. החוטים המיוחדים השזורים לכל אורך התפירה משדרים שינוי ביחס וזרימה אחידה של יצירה.
למרות כל הדגמים והגימורים המודרניים, טכניקת הייצור לקוחה מדף בספר ההיסטוריה של Lee. בדוגמה זהה לזו של דגם ה-101, החלקים האחוריים תפורים במטרה ליצור חופש תנועה ונוחות, ואילו החלקים הקדמיים להתאמה מחויטת וארגונומית.
אוסף ה-Gold Label של סתיו 2008 יושב על קו התפר בין שתי תקופות: הקלאסי והמודרני, וכאשר אלה מצטרפות יחדיו, התוצר המיידי הוא אוסף קלאסי של ישן עם חדש, מרופט עם נצחי, עממי עם סמלי.
קו ה-Gold של Lee jeans יצא לראשונה לפני ארבע שנים, ויוצא מאז מדי עונה במהדורה מוגבלת במטרה לתת מענה לקהל מתקדם, שוחר אופנה שאוהב את פרטי המותג אך מבקש ללכת עם הסטייל כמה צעדים קדימה. החל מהחורף האחרון החברה אף משלבת בקו זה כותנה אורגנית וחומרים טבעיים בשטיפות, אך לא מזכה את הקולקציה בשמות אקולוגיים כאלו או אחרים ולא שמה את זה בקדמת הבמה. את הסדרה הניתן להשיג בכמה חנויות בוטיק מובחרות בארץ ומחיר הפריטים מעט יקר יותר ממחירי הפריטים בקולקציה הרגילה.עמוד זה נצפה: 262 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור


תגיות: , ,