חיפוש באינדקס עסקים

JEAN PAUL GAUTIER MA DAME

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 אוגוסט 2010

 

בשנת 2008 הכיר לנו JEAN-PAUL-GAUTIER (ז’אן פול גוטייה) את המוזה החדשה שלו, את הליידי החדשה בחייו – MA-DAME. יש לה סטייל ותבונה, קלילה ויחידה במינה, היא טום-בוי מודרנית.
כמו כל אישה של גוטייה, MA-DAME לא מגלמת שום דמות, חוץ מעצמה.

היא בעלת פנים רבות, מלאת חיים…והסגנון שלה? אישי, כזה שהיא מזמינה בהתאם לתשוקות ולגחמות שלה. היא חיה את חייה בצבע ורוד ניאוני, תמיד מבריק, מחשמל, לא משנה מה השעה ביום, בוקר או לילה.

בשנת 2010, MA-DAME חושפת צד נוסף באישיותה, והופכת להיות או דה פרפיום, בעלת נשמה זוהרת ורוקיסטית. מהדורת האודה פרפיום הינה מהדורה מלאה בגלאם, רוקיסטית, בועטת ומחשמלת אריזה בגווני שחור לאקה ו-ורוד ניאון חושפים את המאדאם באור חדש לחלוטין.

בשונה מגרסת האו דה טואלט, האו דה פרפיום של MA-DAME בעל גוון ניחוח חד ומחשמל.
3 תווי המפתח של הניחוח הם ורד, מאסק וארז, אשר מאפיינים את אישיותה של המאדאם. בליבו של האו דה פרפיום, הוורד מוכיחה ומאשרת את נוכחותה, והיא בגוון שחור עז. ורד שחורה מתכרבלת בפצ’ולי, בתוספת הבזקים של פלפל ורוד עוקצני, המתחממים על ידי מאסק וארז.

עטויה בוורוד ניאון ובשחור מבריק, אריזת הבושם קובעת את הטון. דואט בין צל לאור מעניקים לאריזה החיצונית ולבקבוק הבושם מראה מתוחכם ומרהיב. MA-DAME הופכת את הבקבוק לקרן אור ניאונית, לבנת הזכוכית מתעדנת באמצעות אפקטים מטאליים, אוירה חדשה לחלוטין לבקבוק.

מחיר: מאדאם א.ד.פ 50 מ"ל – 452 ש"ח. מאדאם א.ד.פ 75 מ"ל – 563 ש"ח.
להשיג באפריל, במשביר לצרכן, ניו פארם, סופר-פארם ובפרפומריות מובחרות.עמוד זה נצפה: 354 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור