חיפוש באינדקס עסקים

BALDESSARINI חוגג עשור לפיתוח בשמים

פורסם מאת: בתאריך: 29 יולי 2012

BALDESSARINI חוגג עשור לפיתוח בשמיםמותג הבישום היוקרתי לגברים BALDESSARINI חוגג עשור לבישום וניחוחות עשירים לגברים, ולבשמים שהפכו בעשור זה לנצחיים על מדף הבישום הגברי. בשמי הגברים של BALDESSARINI מאופיינים בניחוחות גבריים, המיועדים לגברים המחפשים ניחוחות מרעננים אך גבריים, כפי שסלוגן הפרסום הנצחי של המותג מציין: Separates the men from the boys”"  (להפריד את הגברים מהילדים).

הבושם BALDESSARINI EAU DE COLOGNE הוא הבושם הקלאסי המסמל את חותמת המותג. יוקרה מעודנת, פיתוח בדרישות הגבוהות ביותר ותחושה מרתקת של הצלחה שכבר הושגה. בושם, אשר נועד לגבר שיודע את רצונו, עם כריזמה ואופי נחרץ. הרכב הבושם הוא אגדי, הטכנולוגיה בה נשאב הניחוח מצמחים חיים, יושמה בבושם זה, לראשונה בהיסטוריית הבישום.
ניחוח הבושם – צמח פאטצ’ולי רענן מאפיין את הניחוח כבר למעלה מ-10 שנים והופך אותו לקלאסיקת בישום. נגיעה ראשונה פותחת עם, רעננות של מנדרינות, תפוז מר ומנטה. המשך נגיעת הליבה, מציפורן, כמון ועלי פאטצ’ולי. נגיעת הבסיס מסיימת שוב עם פאטצ’ולי, אלמוג, בלזם אשוח, בנזואין, עץ טבק ומסק חושני.

הבושם STRICTLY0PRIVATE פותח עבור גבר צעיר ודינאמי, אשר רואה ביוקרה ובסגנון חיים אקסקלוסיבי, את זכותו מלידה…לא כל אחד יכול להיכנס לעולמו, וזאת משום שהוא "פרטי לחלוטין", שמור ל-VIP בלבד ומהווה פיתוי ומשיכה לנשים יפות.
הניחוח הנמרץ מכיל נגיעות ארומאטיות, תבלינים מרעננים, יחד עם עץ עשיר ואלגנטי המעושן בוורדים ומסתיים בשובל מפתה של קרם ברולה וונילה.
ניחוח הבושם – הריח מתחיל בריח עוצמתי של ברגמוט   bergamottetהנפתח לטריות עלי הבזיליקום bazilikum גרגרי ערער, ונגיעת פלפל ורוד ROSA-PFEFFER ליבת הניחוח, דגש על אלגנטיות העץ המעושן בוורדים POWDERY פאצ’ולי, ווטיבר, כל אלו עם רכות מלטפת של שרף   WOODY
בסיס הניחוח חג סביב ונילה מעודנת   VANILLAומתיקות מפתה של קרם ברולה, יחד עם נגיעה של אמבר AMBER.

הבושם DEL-MAR מעניק את החופש ליהנות מהיוקרה ומהחופש לברוח ממתחים ולחצי היום-יום, דרך חוש הריח. הבקבוק בקריסטל צלול בהשראת המסע למציאת הכחול הזוהר של הים. תחושת רעננות קרירה, על סיפונה של יאכטה, מעלה זיכרונות ממקומות אקזוטיים. עוצמת המדיטציה העולה ממעמקי ה"כחול כחול", באה לביטוי בניחוח " DEL MAR". תווי הניחוח מזכירים את השלבים של הפלגה ביאכטה.
ניחוח הבושם – התו העליון, מייצג עומק עם נגיעה מרעננת של הדרים ופלפל שחור. תו הליבה, מסמל את ההפלגה עצמה, עם נגיעה של עץ ארז מרוקאי ותבלינים חושניים FRESH SPICY . תו הבסיס, העגינה בנמל, משלב תבלינים, אמבר AMBER וגזע עץ מחמם WOODY .עמוד זה נצפה: 241 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור