חיפוש באינדקס עסקים

BaBylissPRO – Must Styler

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 אוגוסט 2011

חברת יניב שושן, המייבאת ומשווקת את מוצרי הבייביליס פרו בישראל, משיקה מכשיר לעיצוב שיער Styler  Must אשר צפוי לשבות את לבך לא רק הודות לגוף המעוגל עם הגימור המבריק אלא גם בשל האריזה המעודנת שלו, תיק הבד והקופסה לאחסון,

משטח החימום מסיליקון ומגני האצבעות להגנה מפני חום, נוסף לצבע עם אפקט התלת-ממד. BaByliss עובדת בשיתוף פעולה עם מעצבי שיער מזה שנים רבות.

BaBylissPRO ממשיכים לשאוף ליצור כלי עיצוב שיער מובילים בשוק מבחינת איכות וחדשנות. לכן השיקה BaByliss את המכשיר לעיצוב שיער המבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת Must Styler BAB2095E. הלוחות הצפים מסוג ננו טיטניום בציפוי סול-ג’ל בטכנולוגיה מתקדמת, הופכים אותו למכשיר חובה עבור כל מעצב שיער.

תכונות ורמת ביצועים איכותיות ביותר שמעניקות יישור מושלם במשיכה חלקה אחת או יוצרות תלתלים בעלי צורה מושלמת. תכונה ייחודית ובלעדית: פונקציית זיכרון.

מכשיר לעיצוב שיער זה ישבה את לבו של כל מעצב שיער שמעוניין בעבודה איכותית מאד ומהירה מאד.

רכיב חימום קרמי בלוחות – מתחמם תוך שניות. לוחות צפים מתקדמים בעובי 24 מ"מ מסוג ננו טיטניום בציפוי סול-ג’ל, חלקים במיוחד ועמידים לאורך זמן.

10 מצבי חום משתנים (140°C-230°C) עם תצוגה דיגיטלית ושליטה מוחלטת עבור כל סוגי השיער והתסרוקות.

פונקציית זיכרון ייחודית הניתנת לתכנות – זוכרת את הגדרת הטמפרטורה המועדפת. כיבוי בטיחות אוטומטי שמופעל אחרי 72 דקות, לבטיחות ולחיסכון בחשמל.

 

 עמוד זה נצפה: 288 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור