חיפוש באינדקס עסקים

BaByLiss Men 2020

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 יוני 2020

המותג BaByLiss  משיק:

 מכשירים חדשים לתספורת לעיצוב זקנים ושיער גוף

מכונת תספורת, המשמשת גם  מכונה לעיצוב זקן  וגוף או זקנקן,  הן כיום  מאסט לכל גבר, המקפיד להיות מעודכן וטרנדי.

חברת ברימאג, המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי חשמל מובילים מהעולם, משיקה בארץ מגוון חדש ומרשים של מכונות תספורת, לעיצוב זקן ושיער גוף, של מותג  BaByLiss Men (בייבי ליס), שהפך שם נרדף למכשירים לטיפוח ועיצוב השיער.

המגוון החדש כולל 9 דגמים שונים שההיתרונות הבולטים שלהם: להבי פלדה, כבל  אלחוטי, טעינה מהירה,  כיווניני גובה, תצוגה דיגיטלית, ניתן לשטיפה מתחת למים, מארז אחסון מזוודה, סכין יפנית, נורית חיווי, מברשת ניקוי ועוד.

 

טיפים לקנייה ושימוש נכון במכשירים לעיצוב זקנים ושפמים מהמותג בייביליס:

 

  1. חשוב לבחור מכונה ייעודית המתאימה לעיצוב מיוחד ומוקפד של הזקן. במידה ומעוניינים במכונה דו-תכליתית שתשמש גם לתספורת, עדיף לבחור מכונת תספורת שיודעת גם לטפל בזקן ולא להיפך.
  2. לכל מכונה יש מספר דרגות חיתוך שנמדדות במילימטרים. חשוב לבחור מכונה בעלת אורכי חיתוך המתאימים והרצויים. כשהמראה המבוקש הוא זיפי בין 3 ימים, כדאי לבחור מכונה שכוללת דרגות קרובות ל-0.4.
  3. מומלץ לבדוק את המכונה בחנות לפני רכישתה ובמיוחד לשים לב אם יש ראש מסרק יחיד שאותו מכווננים לאורך הרצוי. יתרונו של ראש יחיד הוא ששינוי האורך נעשה בקלות ואין צורך להחליף מסרקים בכל פעם.
  4. יש לשים לב לאפשרויות הניקוי של המכונות. רוב הניקוי מתבצע באמצעות מברשת שנלווית לערכה, אך יש כאלו שעמידות למים וניתן לשטוף אותן במים זורמים
  5. המכונות המופעלות באמצעות סוללה נטענת עדיפות, אוטונמיות ,נוחות לשימוש ומתריאות על מצב סוללה. במפרט של המכשיר מצוין מה משך הפעולה שלו לאחר טעינה מלאה. יש לבחור את המכשיר המתאים להרגלי וצרכי המשתמש. יש לשים לב לבחור מכונה עם חיווי למצב הסוללה, באמצעות צד או נורית,המאפשר הפעלה נוחה וידידותית.
  6. יש לשים לב לרכוש מכונה של יצרן מוכר ובעל מוניטין וחשוב לדאוג שהאחריות תהיה של גורם אמין וידוע

  7. מחיר לצרכן החל מ: 199 ₪ עד: 599 ₪ 3 שנות אחריות ע"י יבואן רשמי "ברימאג דיגיטל אייג'"עמוד זה נצפה: 721 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור