חיפוש באינדקס עסקים

רנואר – קולקציית מעילים חורף 2013

פורסם מאת: בתאריך: 28 נובמבר 2012

רנואר - קולקציית מעילים חורף 2013לקראת עונת חורף 2013, רנואר משיקה קולקציית מעילים אופנתית לנשים ולגברים במגוון שילובים ייחודי של גזרות, בדים, צבעים, השראות ועולמות תוכן, בטווח מחירים נרחב.

הקולקציה מובילה את הטרנדים החמים, תוך דגש על הפרטים הקטנים המגולמים בעיצוב המעילים, איכות הבדים, גימורי הבד, הצבעים והגזרות המיוחדות, היוצרים שילוב ייחודי בין המראה האורבאני למראה האירופאי הקלאסי והשמרני, במחירים נוחים, הטבות ומבצעים ייחודיים.

המעילים מוצעים במגוון אורכים החל ממעילים וז’קטים קצרים, מיני, מידי ומקסי, בגזרות סלים וגזרות רחבות במראה מעוצב.

הפריטים מוצעים בקשת צבעים רחבה החל מגווני האדום והבורדו, שחור, כחול, גווני אפור וגוונים חומים ועוד.

קולקציית מעילי נשים: מהמראה הרך והרומנטי ועד למראה האורבאני והצבאי:

קולקציית מעילי הנשים לעונת חורף 2013 של רנואר מאופיינת בקשת רחבה של גזרות, בדים ומראות שונים ומגוונים היוצרים מראה אירופאי רך, רומנטי ומעודכן באמצעות מעילי צמר בגזרת שאנל, שילובים של כפתורי זהב, צווארונים ודי טיילים מיוחדים ושילובים בין בדי איכות לפרווה הסינטטית בגוונים חמים של אדום ובורדו.

מגוון העיצובים הרחב, אשר מושפע מהטרנדים הבינלאומיים, מתורגם בקולקציית המעילים במראה הצבאי ומאופיין בצבעים חמים כגון חום, חאקי וחרדל.

בין מגוון הדגמים ניתן למצוא גם את הטרנד הרוקיסטי הקשוח המאופיין במעילי עור ודמוי עור בגזרת אופנוענים, ושלל אורכים כגון מיני, ומידי.

קולקציית מעילי גברים: השפעות צבאיות ואורבאניות נונשלנטית:  

קולקציית מעילי הגברים לעונת חורף 2013 של רנואר, שואבת השראתה מעולמות אפלים, דרך סקאלה דרמטית של צבעי שחור, גווני אפור וגוונים חמים, תוך שילוב בבדי צמר ושיטות עיבוד שונות וחדשות.

הטרנד הצבאי בא לידי ביטוי בפרטים הקטנים, בדש, בצווארון ובקווי החיתוך של המעילים. המראה האירופאי המסורתי, מוביל את הצד הנונשלנטי של הקולקציה, תוך שימוש בבדי טוויד וטקסטורות שונות בגווני החום והקאמל.

לצד אלה, מוצעת לגברים קולקציה במראה רחוב אורבאני, בשילוב בין המבריק למט והמחוספס.

בין הפריטים ניתן למצוא מעילי עור ודמוי-עור בשטיפות יישון שונות ומעילים מבדי קנבס באריגה גסה ואפקטים שונים של צביעות.

 עמוד זה נצפה: 452 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור