חיפוש באינדקס עסקים

כריסטינה אגילרה מעפעפת בארדל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 מאי 2012

כריסטינה אגילרה מעפעפת בארדלבתוכנית דה-וויס הופיעה כריסטינה אגילרה בהופעה חיה. בהופעתה נראתה רכה, אופנתית וסקסית כמו שהיא יודעת להיות וכמו שאנו אוהבים לראותה. מראה של כריסטינה אשר מעורר השראה ומעלה דיונים רבים סביב הלוק אותו מביאה בכל הופעה פומבית, מעוררת השראה והתייחסות רבה, בקרב האוהדים.

התוכנית המצליחה דה-וויס, העבירה את אור הזרקורים באופן טבעי אל הזמרת היפה והציפה התעניינות רבה במראה אותו מביאה מאחורי קולה .

לאחר הופעתה עוצרת הנשימה בדה-ווייס של כריסטינה אגילרה, "staylwatch"  לכדו את המסך בו הופיעה כריסטינה וניתחו את הלוק שלה לערב זה.

בהופעה של כריסטינה, מתאר "ג’ייק בילי" המאפר האישי שלה: הדגשנו את העין בברונזה מעושן למראה גדול פעור וגדול. הלחיים אופרו בברונזה זהובה ושפתיה הבריקו בברק ורוד. את האיפור לעיניים התחלתי באייליינר liquiline-Covergirl אשר הדגיש עיניים בשחור.

ואז עם מברשת קטנה ריככתי הצלליות בצורת חרוט לכיוון הקצוות. על העפעפיים, מתאר, תחמתי במריחה את צללית ה- "ברונזה" ולסיום השתמשתי  ברצועת ריסים מלאכותיים של Ardell מדגם  "wispies" לבסוף משחתי עליהם את המסקרה Diorshow.עמוד זה נצפה: 610 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור