חיפוש באינדקס עסקים

יאנה גור למעצב רונן חן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 מרץ 2010

 

השחקנית והדוגמנית הבינלאומית יאנה גור ממשיכה לעונה שלישית כפרזנטורית של מעצב האופנה ובעל רשת החנויות רונן חן. גור תככב בקמפיין הקיץ הנוכחי של המעצב וכן בקטלוג קיץ 2011 המיועד לכ-400 נקודותיאנה גור למעצב רונן חן המכירה של חן בארה"ב, קנדה ואירופה. שכרה יעמוד על כ-80 אלף שקל. 
בקולקציית האביב החדשה מעצים רונן חן ומשכלל את כתב ידו. מינימליזם וקווים נקיים חוברים לאריגים וסריגים רכים ומתגבשים יחד לאוסף מרענן של מלבושים בשיק מתוחכם ובלתי מתאמץ. ההשראות לקולקציה נובעות מהבדים והחומרים שבחר חן לקולקציה. מכנסיים וחצאיות מבדי אריג מציגים את כישרון הפיסול בבד של המעצב, עם גזרות גיאומטריות, חיתוכים ייחודיים וקפלים אופנתיים. שמלות, חולצות ועליוניות נוצרו בבדי סריג רכים ונוזליים, המאפשרים את משחקי הרבידות, השכבות והכריכות שהפכו לסימן ההיכר של חן. פלטת הצבעים האביבית מציעה שילובים מרעננים בין לבן, אפור לגווניו, מוקה ונגיעות צבע עזות כמו ירוק רעל, צהוב לימוני וכחול עמוק. גם מקומו של השחור הקלאסי אינו נפקד. מרבית הפריטים מגיעים בצבעוניות מונוכרומטית, המתובלת בדפוס טאי דאי טרנדי ובטקסטורה ייחודית של פסים המספקים משחק מעניין של שקיפויות. אריגי וסריגי הקיץ הם כותנה, פשתן, ויסקוזה, דריל וג’ינס, אשר עברו ברובם עיבוד, ריכוך, שטיפות ייחודיות וסטון-ווש.
קמפיין אביב-קיץ 2010 של רונן חן בישראל יעלה בהשקעה כוללת של כמיליון שקל. הקמפיין יכלול קטלוג בדיוור ישיר, מודעות בעיתונות היומית, בעיתונות הרוסית, במגזיני הנשים והתרבות ובמקומונים, וכן פוסטרים בנקודות המכירה. גור מצטלמת בימים אלו לעונה השניה של סדרת הערפדים הישראלית "החצויה", שם תככב לצד אגם רודברג, יון תומרקין, סאשה דמידוב, לי בירן ואחרים.
למעצב רונן חן רשת בת 13 חנויות בארץ ואחת בלונדון, ובגדיו משווקים בכ-60 חנויות אופנה ומעצבים ברחבי הארץ. כמו כן, הוא מייצא בהיקף רחב לכ-400 נקודות מכירה בארה"ב, קנדה ואירופה, שם נמכרים בגדי המעצב בבתי כלבו וחנויות מעצבים יוקרתיים בערים המרכזיות.

יאנה גור למעצב רונן חן
יאנה גור למעצב רונן חן

 עמוד זה נצפה: 386 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור