חיפוש באינדקס עסקים

תלתלים לוהטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 יולי 2008

בשורת האופנה הנושבת ממסלולי התצוגות הגדולות בעולם ומאירועים זוהרים בעולם הקולנוע ובבירות האופנה, מצביעה על שובם של התלתלים. מעצב השיער שמעון סיטבון מסביר על תופעת "תלתלים לוהטים" החוזרת לאופנה ובגדול. שיער מתולתל ידוע כשיער בעל אופי מיוחד ורצונות משלו, אך באמצעות עיצוב נכון הוא יצירת אומנות של ממש.
כשליש מהנשים בארץ הן בעלות שיער מתולתל או מקורזל והן מכירות היטב את הבעיות של סוג שיער זה: חוסר שליטה והגדרה, השיער חסר ברק, יבש, חסר חיים ואין לו תחושה של רכות.
סדרת hairmix מבית לוריאל פרופסיונל מיועדת עבור סוג שיער כזה בדיוק. הסדרה היא סדרת עיצוב לשיער מרדני, עבה ויבש במיוחד, המעניקה ברק, לחות ושליטה ועשירה ברכיבים טבעיים מטפחים.
לפתרון בעיית חוסר הברק בשיער הנפוצה מאוד אצל נשים בעלות שיער יבש ומתולתל, ולהענקת ברק מדהים, אני ממליץ על סובלים שיין מסדרת hairmix – סרום אנטי-פריז מעניק ברק לשיער יבש ובנוסף מזין את השיער ומונע לחות. לבעלות שיער מתולתל עבה ומלא, מרדני וקשה לשליטה, אני ממליץ לעצב את השיער בספירל ספלנדור של hairmix מבית לוריאל פרופסיונל – קרם מזין לשיער יבש ומתולתל.
הקרם מזין ומעניק תלתלים מעוצבים ומבריקים, מעניק רכות וגמישות ולא מכביד על השיער בניחוח מדהים. בזמן שרוב המתולתלות מכורות לקרם לחות מסוגים שונים, קרם זה מהווה פתרון מושלם למתולתלות המעוניינות לעצב תלתלים מדהימים ומלאי חיים.
אני בדעה שכל אחת יודעת מנסיונה האישי מהי הדרך הטובה ביותר לעיצוב הרעמה שלה, ובכל זאת, אני ממליץ לך להתייעץ עם מעצב השיער שלך לעיצוב תספורת מתאימה ודילול השיער באופן הנכון ביותר כך שתקבלי את המראה המושלם בשבילך!

 

 

 

 

 עמוד זה נצפה: 446 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור