חיפוש באינדקס עסקים

תחזית ל-2015

פורסם מאת: בתאריך: 28 דצמבר 2014

 שדיים גדולים-Out, פני הדור הטבעי In- הרמה ממרכז הפנים תוך שילוב הזרקות חומרי מילוי ליצירת נפחים היא הדבר הבא. מרפאות פרופורציה

מה שמסתמן כמגמות העיקריות שיובילו את ענף הפלסטיקה והאסתטיקה הרפואית בשנת 2015 מרשת מרפאות פרופורציה.

הגודל כבר לא בהכרח קובע: מסתמנת הצלחה בכל מה שקשור למאמצי הרופאים הפלסטיקאים ב"חינוך" השוק הפונה לניתוחי הגדלת חזה. עד כה, הביקוש היה לשתלים גדולים אשר אינם הולמים פרופורציונאלית את גופן של הלקוחות הפונות. הלקוחות לא היו מסכימות עם דעתו של המנתח על גודל השתל ובמקרים בהם סרב הרופא לנתח, הן היו פונות לרופא אחר שהיה מסכים לבקשתן. לאחרונה מסתמן, כי ישנה הבנה בקרב הלקוחות בכל הקשור לניתוחי שדיים ונטייה לקבלת עצתו של הרופא בנוגע לגודל השתל; הביקושים לשתלים ממוצעים בגודלם הולכים ועולים.
 
בטבעיות: המראה הטבעי בניתוחים הפלסטיים הוא כבר לא המלצה, כי אם הכרח של ממש. בקשה למראה טבעי כלל שניתן בניתוחים הפלסטיים היא הנושא העיקרי המוביל בשיחת הייעוץ המקדימה עם הרופא בכל הנוגע למה שיעשה את המטופל ל"מאושר", כהגדרתו. למעשה, ניתן לומר היום בבטחה שניתוחים פלסטיים שאינם ניחנים במראה טבעי, הם ניתוחים פשוט לא מוצלחים. 
מרפאות פרופורציה
פני הדור:מתיחות הפנים אינן הליך שמבצע משולי הפנים החוצה. לא עוד. הרמה ממרכז הפנים תוך שילוב הזרקות חומרי מילוי ליצירת נפחים היא הדבר הבא. יותר ויותר נשים וגברים מגיעים אל המרפאה כשהם מודעים לאופציה הזו שעומדת לרשותם ומבקשים את הפעולה הספציפית, בה החתך מתבצע מתחת לעפעף התחתון, דבר שנוסף לתוצאות אפקטיביות וניכרות ביותר, גם מונע מהלקוח צלקות על פניו. חשוב לציין כי לא כל הרופאים מתמחים בשיטה יעילה זו ועל הלקוח לברר מיהו הרופא המתמחה בכך, רופא שיוכל להציג גם עבודות שביצע בעבר.
 
בכל הקשור להזרקת חומרי המילוי לאיברים השונים בפנים, הישראלים עדיין נוטים לבקש את חומרי המילוי הקיימים בשוק ולאו דווקא לאמץ את שיטת הזרקת השומן העצמי.
 
שעיר למחצה, זה הגברי החדש- טרנד חדש בתחום האסתטיקה הינו הסרת שיער חלקית בלייזר. שיטה זו מעניקה פתרון לגברים ומאפשרת להם מצד אחד להפוך לאסתטיים ומושכים יותר ומצד שני לשמור גם על תחושת הגבריות שלהם ולא להראות נעריים. ה"לייזר טאץ" הינה שיטה חדשנית להסרת שיער חלקית במגוון אזורים בגוף- חזה, בטן, כפתיים, גב, ידיים ורגליים, בניגוד לשיטות הסרת שיער בלייזר המסורתיות המעניקות מראה חלק לגמרי.
איך זה עובד? באמצעות הלייזר טאץ’ ניתן להסיר הסרה סלקטיבית של שיער האזור המטופל ולהגיע לתוצאה המבוקשת. המכשיר בעזרתו מבוצע הטיפול הוא "לייטשייר", הנמצא בשימוש מזה כשני עשורים והוכיח יעילות ובטיחות. המיוחד במכשיר זה הוא שניתן להשתמש במגוון טכניקות ועוצמות לייזר שונות, על מנת להתאים לצפיפות וסמיכות השיער בשלבי הטיפול השונים. 
מרפאות פרופורציה
המעבר לטיפולים זעיר פולשניים-טאץ’ ליפט – טיפול חדשני ומתקדם הייחודי לרשת פרופורציה ומוביל את המהפכה במעבר לטיפולים זעיר פולשניים, היות ומדובר בטיפול אסתטי, המעניק תוצאות דומות לניתוח מתיחת פנים. 
טיפול הטאץ’ ליפט מתאים עבור אנשים שמצד אחד מאוד רוצים להחזיר את הפנים כמה שנים לאחור ולזכות שוב במראה צעיר אך מצד שני חוששים מניתוח. הטיפול מתבצע על ידי חוטי אפטוס, שהם חוטים נספגים המשמשים גם בניתוחים. הרופא משתמש במחט זעירה על מנת להחדיר את החוט מתחת לעור ואז פשוט מותח אותו, מה שמייצר מתיחה של העור והרמה שלו.
הטאץ’ ליפט יעיל במיוחד כאשר הוא מבוצע בחלק התחתון של הפנים (בו לעור יש נטייה ליפול) – קו הלסת, הלחיים והצוואר.
 
מכיוון שמדובר בטיפול אסתטי ולא בניתוח, אין הרדמה או אשפוז והתאוששות ארוכה. ניתן לחזור לשגרה כיומיים לאחר הטיפול.
 הטאץ’ ליפט מייצג את הדור החדש של הרפואה האסתטית – טיפולים קצרים ויעילים המעניקים מקסימום תוצאות במינימום זמן ועלות. 
 
רשת מרפאות פרופורציה נוסדה בשנת  1988 והיא המובילה את תחום שירותי הרפואה האסתטית בישראל, באמצעות איכות, שירות וחדשנות טכנולוגית במשך 3 עשורים. הרשת,הפועלת בפריסה ארצית מלאה, כוללת  12 מרפאות מתקדמות בישראל וסניפים נוספים בחו”ל.
מרפאות פרופורציה


עמוד זה נצפה: 435 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור