חיפוש באינדקס עסקים

שיער מחושמל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 מאי 2010

 

תופעה של חשמל סטטי בשיער מתרחשת במיוחד כאשר האוויר חם ויבש. התופעה מתקיימת בעיקר בעת עונות מעבר כאשר אנו חווים חמסינים ומזג אוויר "משוגע" ובעיקר יובש באוויר וחוסר בלחות.
מעצב השיער יניב קצב – יועץ למותג מוצרי השיער ג’ון פרידה, מסביר:
תופעת חשמל סטטי בשיער יכולה לקרות לכל אחת ואחד ולכל סוג שיער. שיער שסובל מחשמל סטטי מתאפיין בשיער מתנפנף, קצוות שיער שעולות כלפי מעלה, תלתלים שאינם בשליטה ושיער נפוח. השיער נוטהשיער מחושמל - ג’ון פרידה להתנפח. ההסבר המדעי לתופעה הוא כי בתנאי מזג אוויר יבש, המוליכות של האוויר קטנה וכך כמות רבה יותר של מטענים עלולה להצטבר. במקרה של השיער היא משפיעה עליו ונוצר שיער "מחושמל" שעולה כלפי מעלה ונוטה להתנפח.
 
איך למנוע ככל הניתן תופעה של חשמל סטטי בשיער?
על מנת לטפל ולמזער ככל הניתן את תופעת החשמל הסטטי בשיער יש ללמוד להשתמש במוצרי עיצוב וטיפוח המכילים מרכיבים ייחודיים ומרככים שיורידו את החשמל הסטטי בשיער ויעניקו לו מראה רך ויאפשרו לו להיות קל יותר לסידור. מומלצות במיוחד הן פורמולות שמכילות סיליקון, אלוורה, פרוטאין וויטמין E.
  
סרום לשיער – הנשק העיקרי

סרום חיוני לטיפול בחשמל סטטי בשיער. כל מי שסובלת משיער מרדני, שיער מקורזל, מתולתל או יבש. הסרום נותן מענה לכל סוג של חשמל סטטי בשיער בין אם שיער חלק או שיער מתולתל.
המומחים של ג’ון פרידה בחנו את נושא החשמל הסטטי בשיער והמסקנה הברורה היא שכל אחת סובלת מהתופעה.
סרום פריז איז פותר את הבעיה ומונע אותה בעתיד. הסרום עוזר לסדר את השיער בקלות ובמהירות, מבטל חשמל סטטי ותופעת פריז בשיער על ידי כך שהוא עוטף לגמרי את השערה ובכך מנטרל את החשמל הסטטי.
  
איך להשתמש נכון בסרום?
לתוצאות אופטימאליות יש להשתמש מידי יום בסרום, לאחר חפיפה על שיער לח ומנוגב קלות. לחיצה אחת מהמשאבה תספיק לכל השיער, אך תמיד ניתן להשתמש בפחות או יותר לפי הצורך, אורך השיער.סרום לשיער - שיער מחושמל - ג’ון פרידה לשימוש ראשוני מומלץ להניח כמות קטנה ואז לפי התחושה, להוסיף.

יש כמה סוגי סרום, באיזה להשתמש?
אם שיערך קשה לשליטה ואת רוצה לתקן חשמל סטטי מתון השתמשי בסרום בדרגת חוזק רגילה. אם שיערך סובל באופן קבוע מחשמל סטטי, תלתלים לא מסודרים ויובש השתמשי בסרום בדרגה החזקה.
  
הוספת לחות
חשמל סטטי קורה בגלל יובש באוויר לכן אחד הפתרונות הראשונים לטיפול בתופעה הוא יצירת לחות בשיער. החל משלב החפיפה, מומלץ להשתמש במוצרים המשלבים לחות, גם שמפו וגם מרכך.

שימוש במסכת שיער מזינה
אחד הכללים החשובים במניעת יובש בשיער. חשוב ליישם על כל סוגי השיער, כל אחד לפי הלחות המתאימה לו. חשוב לזכור כי תוספת לחות תעזור למגר את תופעת החשמל הסטטי בשיער.
  
שיער גלי ומתולתל במראה טבעי
מומלץ לעצב את השיער במוס תלתלים משולב בלחות בסיום עיצוב השיער להשתמש בסרום לקצוות השיער. כך השיער יהיה מעוצב ומוגן יותר מהתופעה של חשמל סטטי.

שיער דליל ודק
במקרים של שיער דליל ודק במיוחד שסובל מחשמל סטטי מוטב להשתמש בחומרי עיצוב ייעודיים לסוג השיער ולא להכביד עליו יותר מידי. שלא "ייפול" וייראה חסר חיוניות. 
  
לפני היציאה מהבית
ניתן להשתמש בספריי שיוכל לעטוף את השערה ולשמור ככל האפשר על העיצוב שיצרנו.
  
סדרת פריז-איז של ג’ון פרידה כוללת 9 מוצרי עיצוב וטיפוח לשיער. הסדרה החדשה מעניקה פתרונות לכל סוגי השיער, ומתמחה בטיפול בשיער "פריזי" ושיער עם חשמל סטטי. בין מוצרי הסדרה: סרום, שמפו וקונדישנר לשיער מתולתל, ג’ל לעיצוב השיער, מוס לעיצוב תלתלים, ספריי לתלתלים מושלמים, מסיכת לחות, קרם סיום לטיפוח השיער.עמוד זה נצפה: 822 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור