חיפוש באינדקס עסקים

שיער חלק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 נובמבר 2007

נשים רבות ברחבי העולם בעלות שיער במרקם גלי ואו מתולתל אשר משתוקקות ליהנות משיער חלק יותר ואוורירי מחפשות כל השנים את הפתרון האולטימטיבי המקצועי שיהיה נכון לשיערן ויהפוך אותו לחלק ככל שניתן. בשנים האחרונות פותחו תכשירים מקצועיים הניתנים לשימוש במספרות בלבד בעזרתם ניתן לבצע את השינוי בצורה שיער חלק, היום זה אפשרי יותר מתמיד - אבי קייבטוחה הנשארת עם אפקט שיער חלק המתקבל לאורך זמן.
שיער במרקם גלי מחולק לשלוש קבוצות: גלי עם נפח, מתולתל מלא, מקורזל-אפרו. לפני קבלת ההחלטה על ביצוע ההחלקה מומלץ לברר לאיזו קטגוריה השיער מתשייך ועל פי הנתונים הטבעיים הקיימים בו לבצע את השינוי בעזרת התכשיר בחוזק המתאים. ההחלקה יוצרת מראה חדש ומשחררת את האישה מהרגשת "חוסר השליטה " בשיער. לאחר הטיפול השיער ייראה פחות נפוח חלק יותר הניתן לעיצוב באופן קל ומהיר יותר. היתרונות הבולטים לאחר ביצוע החלקת השיער יהיו בתוצאה הנראית בשיער באופן מיידי לאחר טיפול של מספר שעות בלבד, יכולת סירוק והברשה טובה יותר, יכולת עיצוב באופן עצמאי ללא קושי,הפחתת הנפח באופן משמעותי בשיער ויצירת מרקם חדש תוך שמירה על האיזון הטבעי של השיער. לא פעם,לאחר ביצוע ההחלקה השיער הופך לנעים ורך למגע ומאפשר לך לעצב אותו בחופשיות . אפקט נוסף הוא עניין התלות בכל הקשור לעיצוב השיער בפן (החלקה תוך ייבוש אינטנסיבי של השיער ). לאחר ביצעו פעולת ההחלקה בשיער תוכלי להפחית את התדירות של העיצוב בפן.
טיפים לשמירה על השיער לאחר הפעולה:

  • שמירה על תדירות של תספורת אחת לחודשיים – גזירת קצוות השיער ובדיקה של האורכים על מנת שתוכלי לוודא כי השיער באורכים אינו ייבש ואינו מתפצל.
  • שימוש יומיומי בקרם המיוצר על בסיס סיליקון אותו ניתן למרוח על השכבה החיצונית של השיער ובכך לצפות אותו בשכבת הגנה תוך הענקת מראה מבריק ובריא.
  • הברשת השיער במברשת שאיננה מתאימה למרקם החדש שנוצר בשיער תזיק לו קשות! חשוב לבחור במברשת קלה ונוחה לשימוש.
  • ריכוך השיער לאחר החפיפה מתאפשר לאחר שימוש במסכה אינטנסיבית ואו מרכך שיער איתו ניתן לנטרל קשרים הנוצרים בשיער.
  • במקרים בהם את צובעת את השיער לגוון כהה ניתן לשקול מעבר לשימוש בצבע "שטיפה" עדין יותר שאינו מכיל אמוניה. מעבר לתכשיר זה יפחית את העומס שנוצר על השיער מבחינת רמת החמצון והאינטנסיביות של החומרים הקיימים בפורמולות הצבע הקיימות.

למרות ההצלחה בתחום שירות ההחלקה המוצע  לקהל עדיין קיים חשש בקרב נשים רבות על ההשלכות לגבי השיער לאחר ביצוע פעולה זו. אפשר לומר כמעט בוודאות כי רוב התכשירים המיועדים לביצוע החלקת שיער פותחו על בסיס טכנולוגי מאוד מתקדם ולאחר שבוצע בעזרתם מחקר מעמיק על תופעות שלאחר השימוש הגיעו למסקנה גורפת שפעולת ההחלקה איננה מזיקה זאת בתנאי שהפעולה מתבצעת לאחר ביצעו אבחון מקצועי, התאמת החומרים למבנה השיער שלפני הפעולה, הפעלת התכשיר בדיוק רב ולפי המלצות היצרנים והוראות השימוש ולא פחות חשוב – שיקול דעתו המקצועי של מעצב השיער שלך שעם הניסיון המקצועי יוכל ודאי להעביר אלייך את ההמלצות ואת הביטחון הקיים לאחר בדיקה יסודית של כל הפרטים לקראת ביצוע תהליך החלקת השיער בעידן החדש

קרדיטים:
עיצוב שיער-
אבי קיי
איפור-ליאת MAKE UP
צילום-אריאב שביט

 עמוד זה נצפה: 454 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור