חיפוש באינדקס עסקים

ריהוט למספרות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 אוגוסט 2010

 

   ריהוט למספרות - עמדת עבודה. באדיבות: יניב שושן.
מספרה היא מקום אליו אנו הולכים על מנת לקבל טיפול לשיער אבל לא פחות מזה – להירגע ולהתפנק. המרגוע והפינוק שמספרה מציעה ללקוחותיה קשור במידה רבה למראה המספרה, לעיצובה ולריהוט שיש בה.

ריהוט למספרות משחק תפקיד חשוב בתחושה שהמספרה נוסכת בלקוחה. צבעי הריהוט, נוחות השימוש בו והקו המעצב שלו. אם איננו יודעים הרבה על הספר או מעצב השיער העובד במספרה אנו סומכים הרבה מאוד פעמים על מראה המספרה על מנת לקבוע אם נראה לנו מתאים לגשת לטפל בשיערנו דווקא במספרה זו. אנחנו נכנסים, מתרשמים מהמראה והאווירה ומחליטים.

אין ספק שנצא מרוצים יותר מטיפול במספרה אשר הריהוט בה נוח לישיבה, מרווח ונעים לעין מאשר במספרה צפופה, מיושנת ואפלולית. לכן הריהוט למספרות הוא בעל חשיבות עליונה ולא אחת קובע את רמת ההצלחה הכלכלית של העסק.

החלק החשוב ביותר במספרה הם כסאות המספרה, עמדות העבודה, עמדות החפיפה – אלו הם הרהיטים הגדולים יותר והבולטים יותר במספרה. כסאות מספרה חייבים להיות נוחים גם ללקוחה וגם לספר. מצד אחד שיספקו ישיבה נוחה ללקוחה ומצד שני לאפשר גישה נוחה לספר מכל הצדדים. כסאות למספרה חייבים להיות מתכווננים מבחינת גובה הכסא, מסתובבים ובעלי משענת נוחה אך נמוכה מספיק כדי לאפשר לספר לעבוד בנוחות על ראש הלקוחה.

עמדות העבודה, המראות, המדפים, וכל מה שנמצא סביב הלקוחה באזור העבודה של הספר,ריהוט למספרות - כיסא מספרה. באדיבות: יניב שושן. חייב לאפשר נוחות בעבודה אך מצד שני להשלים את מראה המספרה, לשמור על קו אחיד בעיצוב המספרה על צבע, וליצור תחושה דומה לשאר הריהוט במספרה. עמדות החפיפה הן מקום חשוב במיוחד. הלקוחה חייבת לשבת בהם בנוחות והספר צריך להיות מסוגל לחפוף את שיער הלקוחה מבלי לשטוף אותה כולה במים או להתיז על סביבותיו וליצור שלוליות מסוכנות במספרה.

נקודה חשובה להדגשה היא שרצוי לרכוש את כל הריהוט למספרה במקום אחד ובהזמנה אחת. הסיבה לכך היא לאפשר שמירה על קו אחיד בעיצוב, על גוון אחיד, על מועד אספקה מתוזמן היטב וכמובן, הזמנה מרוכזת מאפשרת הנאה מהטבות גם בנושא המחיר.

אל תיבהלו ממחיר הריהוט למספרה. ההשקעה בריהוט למספרה היא השקעה שמחזירה את עצמה בקלות. הרושם הכללי שהמספרה יוצרת מביאה לקוחות ומייצרת הכנסה.

ריהוט איכותי ויוקרתי למספרה, ניתן להשיג אצל חברת יניב שושן ציוד למספרות המייבאת לארץ מגוון רחב של מותגי ריהוט.

 

ריהוט למספרות - מספרה לדוגמא. באדיבות: יניב שושן.

ריהוט למספרות - מספרה מעוצבת. באדיבות: יניב שושן.

ריהוט למספרות - מספרה יוקרתית. באדיבות: יניב שושן.

ריהוט למספרות - מספרה עתידנית. באדיבות: יניב שושן.
ריהוט למספרות – מספרות לדוגמא. באדיבות: יניב שושן.עמוד זה נצפה: 454 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור