חיפוש באינדקס עסקים

קמפיין חדש למותג DIADORA בכיכובם של הזמר אייל גולן ובנו ליאם.

פורסם מאת: בתאריך: 2 דצמבר 2011

הזמר הלאומי אייל גולן, שנבחר בתחילת השנה לשמש כפרזנטור של המותג  Diadoraהצטלם לקמפיין לצד בנו ליאם לכבוד השקתקמפיין חדש למותג DIADORA בכיכובם של הזמר אייל גולן ובנו ליאם. קולקציית Father & Son של המותג!
ההשקעה בקמפיין עומדת על כ-700,000 ₪!
חברת "MGS"  מעלה קמפיין פרסום למותג "Diadora" לעונת סתיו-חורף 2012 בכיכובו של הזמר הלאומי אייל גולן ובנו ליאם. ליאם הצטרף העונה לצילומים לכבוד השקת קולקציית Father & son של המותג.

הקמפיין יכלול שילוט חוצות, עיתונות וקירות ענק ברחבי הארץ, לצד שילוט בסניפי רשת "מגה ספורט", המקיימת לרגל הקמפיין חודש של "דיאדורה" ברשת ומציעה הנחות ומבצעים מיוחדים, ובלמעלה מ 550 נקודות מכירה ברחבי הארץ. במקביל יעלו מודעות בעיתונות היומית ובמגזינים המובילים. הקמפיין מציג את אייל גולן בסיטואציות מחיי היום יום, כגון בילוי עם בנו ליאם.

ההשקעה הכוללת בקמפיין נאמדת בכ-700,000 ₪.
שירלי דרורי הכט, מנהלת שיווק חברת ","MGS מוסרת: "לאור התחזקות הפנומנאלית של המותג דיאדורה בקרב הצרכנים ולאור הגידול המשמעותי של מאות האחוזים במכירות ובביקוש למותג דיאדורה, לאחר פרסום הקמפיין הראשון שלנו בכיכובו של אייל גולן, החלטנו לייבא מאיטליה  גם את ליין ביגוד הילדים היוקרתי של המותג. בגלל החיבור החזק של אייל גולן לילדיו ולמשפחה החלטנו לצרף את ליאם, בנו, לקמפיין אשר מציג סיטואציות מחיי היום יום של אב ובנו. על כן, גם כאן, החיבור של אייל גולן למותג דיאדורה, מתבטא בצורה מאוד יצירתית כאשר בנו נכנס לתמונה ומצטלם לקמפיין".

רקע על המותג Diadoraקמפיין חדש למותג DIADORA בכיכובם של הזמר אייל גולן ובנו ליאם.
מותג הספורט האיטלקי המפורסם נוסד בשנת  1948 על ידי מרצ’לו דניאלי ונודע בתחילה באיטליה בזכות נעלי ההרים האיכותיות שייצר ושיווק. בהמשך התרחבה הפעילות של החברה למוצרי סקי, אתלטיקה, כדורגל ועוד וכבר בשנות ה-70 של המאה הקודמת המותג זכה להצלחה ברחבי העולם.
כניסתה של החברה לתחום ההלבשה בענף הכדורגל בשנת 1978 הביא לפריצה גדולה של החברה – הן מבחינת מודעות והן מבחינת בניית מוניטין של איכות ומצוינות.

רקע על  MGS
חברת MGS ספורט טריידינג נוסדה בשנת 1986 על ידי גדעון מוליוב ופועלת בשלושה תחומים: סיטונאות, קמעונאות ודיוטי פרי. החברה התמקדה בתחילת דרכה בסיטונאות ומתמחה בתחום למעלה מ- 20 שנה. החברה מייבאת לארץ מותגים בינלאומיים מובילים וביניהם: Diadora, Skechers ,Converse ,Arena HI-TEC, OP, Kappa, Merrel, ועוד. MGS עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב החנויות ורשתות הספורט והאופנה בישראל והיא בעלת למעלה מ- 550 נקודות מכירה. כאחת מהחברות המובילות בתחום הספורט והאופנה בישראל MGS מתחייבת להמשיך ולהוביל את דגל החדשנות בשוק הספורט והאופנה גם בעתיד.

   קמפיין חדש למותג DIADORA בכיכובם של הזמר אייל גולן ובנו ליאם.עמוד זה נצפה: 254 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור