חיפוש באינדקס עסקים

קיץ במרכזי המבקרים דר’ דבור

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 אוגוסט 2015

מרכזי המבקרים של דר’ דבור בבית ג’אן ובחורפיש פתוחים במהלך הקיץ בכל ימות השבוע, בואו להכיר את סודות צמחי הגליל, תהנו מחליטת צמחים או משקה חרובים בריא ותתנסו בסדנא לייצור קרם אישי 

חברת הדרמוקוסמטיקה  הטבעית דר’ דבור מזמינה את הציבור הרחב לביקור מרתק במרכזי המבקרים בבית ג’אן ובחורפיש. הזדמנות להכיר את סודות צמחי הגליל, לסייר בגינת הצמחים, ללמוד, להריח ולהבין מקרוב כיצד מכינים מוצרי קוסמטיקה טבעיים. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מסדנת הכנת קרם גוף אישי (בתשלום), הרצאה מרתקת מפי דר’ דבור בעצמו וקבלת חוות דעת אישית. 
 
מוצרי דר’ דבור מיוצרים  על פי מיטב המסורת הדרוזית עם חיזוק מדעי וטכנולוגי. מפעל החברה ממוקם  בכפר הדרוזי בית ג’אן, לצד מרכז מבקרים וגן צמחים מרהיב, לאחרונה נפתח מרכז מבקרים נוסף בכפר חורפיש.
 
קיץ במרכז המבקרים של ד"ר דבור
 
ד״ר דבור מבסס את פועלו על ערכים בעלי זיקה חזקה לאהבת האדם והאדמה, אהבת הטבע, הבריאות, היופי והחיים. בראש החברה עומד דר’ זיאד דבור, בוגר האוניברסיטה העברית ובעל תואר ד״ר מהטכניון, מרצה בפקולטה לרפואה ובמכללה האקדמית בצפת. בעברו היה הרוקח הראשי של צה״ל. 
 
לקראת חגי תשרי – הנחה מיוחדת של 35% ממחיר אתר האינטרנט של ד"ר דבור:
 
סיור מודרך וסדנאות בתיאום מראש ובתשלום, הביקור, כיבוד, סיור אישי והתנסות במוצרים ללא תשלום.
מחיר סדנא – 39 ₪  (כולל תחליב גוף), סיור מודרך – 15 ₪ , סדנא וסיור  49 ₪ לאדם.
 
מרכזי המבקרים, פתוחים למבקרים בכל ימות השבוע בבית ג’אן בין השעות 16:00 – 10:00, בחורפיש בתיאום מראש.  לקבוצות, סיורים לימודיים וסדנאות – יש לתאם מראש בטלפון: 04-9803711) או באתר האינטרנט: www.drdabour.com 
 
קיץ במרכז המבקרים ד"ר דבור


עמוד זה נצפה: 361 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור