חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית תיקים וארנקים – חורף 2010-11

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 נובמבר 2010

 

קולקציית תיקים וארנקים - חורף 2010-11 - ארנקי עמנואלקולקציית סתיו-חורף 2010-11 של המותג ארנקי עמנואל כוללת תיקים וארנקים ליום ולערב במגוון גדלים וסגנונות המשלבים מבחר תיקים בעלי ייחודיות המאפיינת את ארנקי עמנואל.

החידוש הבולט בקולקציה החדשה הינו תאורה פנימית לכל תיקי הנשים הנסגרים באמצעות מגנט. תאורה זו, באמצעות פנס LED, נדלקת מיד עם פתיחת התיק, ומאירה את כל תכולתו.

סדרות הקולקציה כוללות ארנקי נשים וארנקי גברים, תיקי אלכסון, תיקי גב ותיקי צד לנשים – במגוון סגנונות, גדלים ומרקמים – בהתאם לטרנדים העונתיים באופנה.

קולקציית תיקי כיווצים – הטרנד הנוכחי בתיקים ובאופנה, עור מכווץ המופיע כמוטיב חוזר המאפיין את סדרת התיקים לנשים ומשווה להם מראה ספורטיבי מעודן עם קריצה רומנטית.

סדרת ארנקי מנעול בהשראת סבתא – ארנקי נשים הנסגרים באמצעות המנעול המוכר לכולנו אבל עם טוויסט אופנתי ופרקטי כאחד – ארנקי מסמכים וכסף המחולקים לתאים פנימיים נוחים לשימוש ובמגוון גימורי מאט או מבריק, רך או מקומט. מוצעים במגוון רחב של צבעים: החל מצבעי החורף: שחור, אדום, חום ועד כתום בהיר, ורוד, ברונזה, כסף ועוד. 

סדרת הפרחים – הטרנד הפרחוני נשאר ומתרחב השנה ומקבל זווית ייחודית בסדרת תיקי קלאץ גדולים בהדפסי פרחים עדינים על תיקים גדולים במיוחד המאפשרים לכל אישה להציג מראה רומנטי עכשווי ונשי.

סדרת ארנקי לק – ארנקי נשים המאופיינים במראה דרמטי ונועז – כוללת ארנקים בגימור לק אדום או שחור מבריק במיוחד המעוצב באמצעות אבזם דמוי חגורה.

קולקציית תיקים וארנקים - חורף 2010-11 - ארנקי עמנואל
קולקציית תיקים וארנקים – חורף 2010-11 – ארנקי עמנואל. צילום: גלית דויטש.עמוד זה נצפה: 397 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור