חיפוש באינדקס עסקים

פרויקט קידום מעצבים ויזמים ישראלים

פורסם מאת: בתאריך: 23 ינואר 2017

מותג MeDusa המייצר תיקים העשויים מפלסטיק ממוחזר של צמד המעצבות גילי רוזין-טמם ועדי גל יימכר בתוך מתחם האופנה JR/fashion

 
• במסגרת הפרויקט משקיע ג’יימס ריצ’רדסון במותגים ישראליים ומעניק להם  במה וחשיפה בקנה מידה בינלאומי
• מותג בגדי הים bananhot , היה הראשון לפתוח את המהלך ולאחר מכן המותג SKETCH של המעצב יוסי קצב.
 
החל מחודש ינואר נבחר מותג MeDusa של המעצבות גילי רוזין-טמם ועדי גל, להציג את קולקציית התיקים והארנקים שלהן במתחם
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק צד דגם פריז מבית מדוזה- 81 דולר. צילום עומר מסינגר
 
JR/Fashion, מתחם האופנה בדיוטי פרי של ג’יימס ריצ’רדסון, מתמקד  בשיווק מותגים מובילים בינלאומיים כדוגמת: בוס, ארמני ג’ינס, דיזל, טומי הילפינגר, פורלה, מון בלאן, לקוסט, פול אנד שארק, זניה ועוד/
 
• "באמצעות הפרויקט, אנו ממשיכים את חזונה של ג’יימס ריצ’רדסון לחשוף ולקדם את התעשייה בישראל" מוסר אנדרו דנוס מבעלי ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי
 
לאור הצלחת הפרויקט, החל מחודש ינואר 2017,  מותג התיקים MeDusa מבית היוצר של המעצבות גילי רוזין-טמם ועדי גל ייכנס למתחם האופנה JR/FASHION בדיוטי פרי ויחליף את המותג SKETCH.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- סלים קלאץ מבית מדוזה- 69 דולר- צילום עומר מסינגר
 
בין פריטי התיקים והארנקים, המיוצרים כולם מחומרים ממוחזרים, שיימכרו ב- JR/FASHION דיוטי פרי:
תיקי שק ריו ופריז, ארנקי מיני קלאץ’ ותיקי קלאץ’, תיקי סופי ומרי אלגנטיים, תיקי פרימיום שזכו  במקום הראשון בתחרות  THE INDEPENDEENT HANDBAG DESIGNER AWARDS בניו יורק ועוד.
 
קולקציית תיקי וארנקי MeDusa שיוצגו במתחם האופנה, מותאמים לקהל הנוסעים לחו"ל, ביניהם תיקי שק המתאימים גם לטיולי יום וכן תיקי ערב קטנים המתאימים ליציאה.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק צד דגם פריז מבית מדוזה- 81 דולר. צילום עומר מסינגר
 
הקולקציה מציגה צבעוניות עזה ושמחה הלוכדת את העין, ברמת גימור גבוהה ואיכותית במגוון עשיר של עיצובים מקוריים, אופנתיים ועכשוויים, תוך הקפדה על תהליכים ירוקים ידידותיים לסביבה. 
 
כל התיקים של המותג מעוצבים בתל אביב ונתפרים בעבודת יד בישראל.
החומר הפלסטי ממנו מיוצרים התיקים הוא יריעות ויניל-  PVC שעשויות מ- 90% חומר ממחוזר ו-10% פיגמנט הצבע. הפלסטיק מיוצר בארץ בטכניקה מקורית וידידותית לסביבה.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק מיני קלאץ מבית מדוזה- 75 דולר- צילום עומר מסינגר
 
התיקים הינה 100% ויגן פרינדלי (VEGAN) ואינו מכיל חומרים מהחי בשום צורה.
כל המוצרים נעשים מהתחלה ועד הסוף בארץ, בשילוב עבודת יד ועבודה תעשייתית ליצירת מוצר ייחודי עם מראה one of a kind.
 
קולקציית תיקי MeDusa תימכר במחירי דיוטי פרי הזולים בכ-17% ביחס למחירים בישראל.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק מיני קלאץ מבית מדוזה- 75 דולר- צילום עומר מסינגר
 
לדברי המעצבות של MeDusa  גילי רוזין-טמם ועדי גל: "אנחנו מאד שמחות ונרגשות להציג את התיקים במתחם האופנה של הדיוטי פרי, זו הזדמנות מאד גדולה לחשיפה אדירה להמון קהל ישראלי ובינלאומי, והזדמנות מיוחדת להציג יחד עם מעצבים גדולים מכל העולם את המוצרים שלנו- שמיוצרים בישראל בעבודת יד.
מדוזה נבנתה במטרה להיות מותג בינלאומי ומשמח מאד שגוף גדול כמו ג’יימס ריצ’רדסון מאמין בנו ומציע תמיכה ועזרה להצליח במטרה זו."
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- סלים קלאץ מבית מדוזה- 69 דולר- צילום עומר מסינגר
 
אנדרו דנוס מבעלי ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי מוסר: 
"אנו רואים חשיבות רבה בחשיפת מותגים ישראליים לקהל הרב הפוקד את המתחם הדיוטי פרי.
בפרויקט חשוב זה עם מותג התיקים MeDusa אנו רואים חשיבות כפולה, הן קידום מעצבות ישראליות תוך חשיפתן למאות אלפי הנוסעים העוברים בג’יימס ריצ’רדסון והן קידום אג’נדה ירוקה וידידותית לסביבה. 
הבמה והחשיפה הניתנים למעצבים  במסגרת הפרויקט יאפשרו להם לגדול ויממשו את חזונה של ג’יימס ריצ’רדסון, להשקיע ולתמוך בתעשיית האופנה והעיצוב הישראלית".
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק צד דגם פריז מבית מדוזה- 81 דולר. צילום עומר מסינגר
 
כללי על מתחם האופנה: 
 
JR/Fashion  שופץ והורחב לפני כשנתיים והוא בבעלות ג’יימס ריצרדסון וחברת אל שרד.
המתחם משתרע על שטח של כ-550 מר’ בדיוטי פרי ומציג את הקולקציות החדשות ביותר (לגברים ונשים) של המותגים המובילים: בוס, ארמני ג’ינס, דיזל, טומי הילפיגר, לקוסט, פול אנד שארק, זניה, מארק ג’ייקובס, פורלה, וולפורד, ג’וסי קוטור,  MONTBLANC, מותג התיקים האיכותי TUMI, ומותגים נוספים. 
 
המתחם עוצב בסגנון מודרני עם קוים נקיים ומשלב SHOP IN SHOP CORNER של המותגים בוס, דיזל, טומי הילפיגר, פורלה ומותג העטים והאביזרים היוקרתי מונטבלאן.
 
אסטרטגיית מתחם האופנה מתמקדת באופנה ובמותגים בינ"ל , תוך מתן תשומת לב לפריטים ייחודיים בקטגוריית READY TO WEAR כמענה מושלם לכל צורך ללקוחות בשדה תעופה ובמחירים אטרקטיביים ביחס למחירים בישראל ובעולם. 
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק מיני קלאץ מבית מדוזה- 75 דולר- צילום עומר מסינגר
 
כללי על המותג MeDusa:
המותג מדוזה הוקם בשנת 2009, על ידי המעצבות בוגרות המחלקה לצורפות תכשיטים בשנקר גילי רוזין-טמם ועדי גל, שהכירו במהלך תקופת הלימודים ועם סיומה לקחו את היחסים צעד קדימה.
 
כל אחת מהמעצבות הביאה את הידע והיכולות שלה, ומתוך כוונה משותפת להביא אל עולם העיצוב מוצר ייחודי, חדשני ואיכותי נולדה "מדוזה".
 
הבחירה בחומר הפלסטיק כחומר הגלם ממנו עשויים התיקים קסם למעצבות, עצם היותו מאפשר חופש פעולה עצום, חדשנות אינסופית וצבעוניות אדירה, יחד עם אופיו נטול האכזריות כלפי בעלי חיים ושאר יתרונותיו הידידותיים לסביבה.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק צד דגם פריז מבית מדוזה- 81 דולר. צילום עומר מסינגר
 
הדרך למיצובו של המותג "מדוזה" כמותג בינלאומי החלה כבר בשנה הראשונה לקיומו ורכשה תאוצה בשנים האחרונות. נכון להיום 70% מתוצרת העסק מיוצאת לחו"ל- ארה"ב, אוסטרליה, רוסיה, איטליה, קנדה, יפן ועוד.
 
תיקי מדוזה הופיעו במגזינים בינלאומיים רבים ביניהם VOGUE איטליה, נעשו שיתופי פעולה רבים עם בלוגרים מרחבי העולם כמו the blonde salad, lovely Pepa, Nancy Zhang ועוד, איזכורים רבים אחרים ברשת ופאפרצי של התיקים על כוכבות בינלאומיות כמו ג’ניפר לופז, לילי קולינס וכוכבות מקומיות כמו: יאנה גור, נינט, יובל שרף, דפנה לוסטינג, רותם סלע, ירדן הראל, קרן מור, שני חזן ועוד.
 
מתחם האופנה בדיוטי פרי- תיק מיני קלאץ מבית מדוזה- 75 דולר- צילום עומר מסינגר


עמוד זה נצפה: 398 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור