חיפוש באינדקס עסקים

עולם הלקים הכריז – הטרנד הבא בציפורניים

פורסם מאת: בתאריך: 2 ספטמבר 2015

 OPI משיקים בארץ ליין חדש Color Paint’s –  ליין צבעוני בעל אמירה אומנותית בועטת של לקים צבעוניים הניתנים לערבוב.

כמו בכל עונה  טרנדים נכנסים, יוצאים ומקבלים דגש בעקבות צו האופנה. שארית שנת 2015 בהחלט הולכת להיות מעניינת. ימי הפראנץ’ מניקור הקלאסי נגוזו להם מזמן והיום שם המשחק הוא צבע, צבע ועוד פעם צבע, ואם אפשר- יחד! זה ה" Color Art".
 
הציפורניים שהפכו כבר מזמן לאמירה אופנתית ייחודית וחלק בלתי נפרד מתעשיית האופנה ולכן ניתן לצבוע אותן במגוון הטרנדים שפוקדים ומתחלפים מדי עונה. אז איך ניתן לדעת מהי המגמה הנכונה למרוח על הציפורניים ומה יהיה לוהט בדיוק בימים אלו?  זה בדיוק מה שאנחנו הולכים להציג: 
 
ענקית הלקים OPI משיקה בימים אלו את ליין ה- Color Paint’s וחושפת תשעה גוונים שונים ובועטים שיהפכו את הציפורניים לחגיגה ססגונית. שילובים של סגול וצהוב, ורוד וכתום, ירוק וורוד, אדום וכחול ואפילו כולם יחד, שישתלבו באופן מושלם עם מגמת הקולור בלוק האופיינית  כל כך לקיץ.  
 
color paint’s של opi
 
איך השיגעון הזה זה עובד? 
 
תחילה יש למרוח שכבה אחת של צבע הבסיס. צבע כסוף, היחיד שאטום מבין צבעי הקולקציה אשר מספיקה ממנו שכבה אחת כדי לקבל את המרקם הרצוי. 
 
מיד לאחר המתנה של דקה- שתיים מתחיל השיגעון וניתן להתפרע עם Color Paint’s בכל דרך שאוהבים, פלוס חתימה אישית על קצות האצבעות. ניתן להתפרע באופן יחסית מתון, החל מצביעת כל ציפורן בצבע שונה, מריחת הצבעים וערבובם בצורה לא אחידה על כל ציפורן, ועד שילובים פרועים  של ממש.
 
שילוב של כמה צבעים יחד משווה לציפורניים מראה של יצירת אומנות בפני עצמה. OPI השכילו להבין זאת וחשפו טרנד חדש המאפשר לכל אחת להתפרע לפי מצב הרוח ולהבליט את הטאץ’ האישי שלה. 
 
את סדרת Color Paint’s, ואת שאר הלקים של OPI  המיובאים לישראל בלעדית על ידי חברת "ברייסון שיווק", ניתן לרכוש ברשת מכוני "נייל סטודיו" ובמכוני הטיפוח המקצועיים ברחבי הארץ.
 
צבעי הקולור ארט של OPI


עמוד זה נצפה: 363 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור