סרום רב עוצמה, למניעת קמטוטים, מיצוק ולמתיחה של עור הפנים

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 26 ספטמבר 2021

סרום רב עוצמה, למניעת קמטוטים, מיצוק ולמתיחה של עור הפנים

ד"ר להבית אקרמן משיקה:

 'ליפטינג סרום' – (LIFTING SERUM)

רב עוצמה, למניעת קמטוטים, מיצוק  ולמתיחה של עור הפנים – באפקט מידי!

 

סרום הוא אחד התכשירים הפופולאריים בשגרת הטיפוח היום יומית. הוא תמצית בעלת ריכוז גבוה של רכיבים פעילים, החודרות לשכבות העמוקות של העור (לעומת קרם פנים) ומסייע בהחדרת לחות לעור, התפחה, מתיחה, מילוי ובכך מחליק קמטוטים.

בימים אלה מרחיבה ד"ר להבית אקרמן  את סדרת הטיפוח שבבעלותה  ומשיקה "ליפטינג סרום" – סרום רב עוצמה למניעת קמטוטים,  מיצוק, ומתיחת עור הפנים, באפקט מידי.

הליפטינג סרום של ד"ר אקרמן מכיל קרם לחות מובחר, חומצה היאלרונית – התורם ללחות לזמן ארוך, חומצות אמינו ופפטידים הממצקים את העור, מעדנים אותו ומונעים הופעת קמטוטים. כמו כן הסרום מכיל תמצית דונליאלה, התורמת להגנה על העור והוא כולל  אנטיאוקסידנים רבי עוצמה, המשמשים להגנה מפני רדיקלים חופשיים.

הסרום אינו מכיל פראבנים כלל ומתאים לכל הגילאים, כיוון שהוא נטול שומן .

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, בעלת רשת קליניקות לאסתטיקה, פיתחה סדרת מוצרי טיפוח הכוללים גם: קרם מחדש עור, אל סבון, קרם אנטי אייגינג, וסרום. המוצרים מטפלים באנטי אייגינג, פיגמנטציה, התחדשות העור, מרקם והם מוגדרים כמוצרים פעילים המכילים רכבים שהמינון ואפקא ההשפעה שלהם גבוהים.

הוראות שימוש: יש למרוח פעמיים ביום על עור פנים נקי. ללחוץ על פיית הקרם פעם אחת, למרוח כמות של כגרגר אפונה על כל אזור הפנים, למעט העיניים.

דר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור צילום אלון שפרנסקיעמוד זה נצפה: 706 פעמים


חיפוש באינדקס עסקים