חיפוש באינדקס עסקים

סרוג עליכם

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 נובמבר 2007

סרוג עליכם – מריחים את זה? זאת ההתחלה של החורף, ובדיוק הזמן להצטייד בסריגים לוהטים שיחממו אתכם בתקופה הקרה. מעצבות הבית של Renuar, סרגו לכם מדריך מחמם במיוחד. ניפגש בתאי המדידה
רנואר וומן
בשבילה
האפור והסגול, הוכרזו זה מכבר כצבעים הרשמיים של החורף הנוכחי, לצד הלבן הקלאסי, האדום הלוהט, הירוק המעושן והצהוב-חרדל הטרנדי וכמובן הצבע השחור שממשיך לשלוט !
הגזרות של סריגי הנשים מתחלקות לשלוש קבוצות עיקריות:
– בליין הקז’ואל בולטים הסוודרים הגדולים בגזרת טוניקה ושמלות סריג, שהשתלטו השנה על כל מסלול אפשרי, ועובדים מצוין ביום חורף קר במיוחד בתוספת טייץ או סקיני ג’ינס, ואולי גם חגורה עבה מעל. הקז’ואליות יוכלו למצוא גם קרדיגנים עם קפוצ’ון וסריגים חלקים בטקסטורות שונות.
– מראה הגלאם המטאלי מבריק גם את הסריגים החורף, ונותן להם מראה מנצנץ בנגיעות כסף וזהב. לא לשכוח ארנק ותכשיטים באותו צבע.
– שיק היד השנייה שמביא הווינטג’ הוא המראה הכי נכון לחורף הקרוב, ויתאפיין באפודות חמודות שיילכו מצוין מעל חולצה מכופתרת וחצאית מיני, בדוגמאות פסים ומעויינים בהשראת שנות הארבעים ובצווארונים סגורים במראה הילדה טובה (חסכנו לך צעיף).
רנואר מן
בשבילו
הצבע השולט במחלקת הסריגים הוא האפור, שהצליח לכבוש את כל מסלולי התצוגות העונה. אליו יצטרפו הסגולים המעושנים וגוני הכחול מחד, וגוני החום והשמנת מנגד.
גם גזרות הסריגים הגבריים מתחלקות לשלושה קווים:
– ליין הווינטג’ מתאפיין במראה רטרו ישן, הלוק הכי לוהט בעונות האחרונות. הסריגים מעוצבים במראה יד שנייה אופנתי, וכוללים אפודות מיושנות, צווארונים מעניינים ודוגמאות גיאומטריות, כמו מעויינים ופסים.
– שיק הקולג’ בוי נלקח היישר מהמכללות האמריקאיות ומועדוני האחווה, וכולל אפודות ובעיקר סריגים עם צווארוני ? וסמלי קולג’, שייראו נהדר במראה השכבות – מעל חולצה מכופתרת, או מתחת לג’קט.
– קו הקז’ואל מעוצב בהשראת אופנת רחוב אורבנית, והוא כולל סריגים בהשפעות גרפיטי, וסוודרים צמודים וחלקים למראה אלגנטי ומאופק. עמוד זה נצפה: 434 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור