חיפוש באינדקס עסקים

נייל סטודיו – דרכים לשמירת הציפורניים

פורסם מאת: בתאריך: 18 אפריל 2012

נייל סטודיו – דרכים לשמירת הציפורנייםציפורניים יפות וידיים מטופחות הן סוג של כרטיס ביקור. למרות שהציפורניים אינן נמצאות במרכז תשומת הלב, במרכז הגוף, הן עדיין חשופות ובמקרים רבים נמצאות במרכז התמונה ומרכז העניינים, במיוחד אם את עוסקת בעבודה הדורשת קבלת קהל כמו בבנק, מרכז שירות לקוחות וכד’.

במקומות אלה הלקוח המקבל את השירות מביט בידיים העושות את העבודה – בידיים שלך… ורואה את הציפורניים כחלק מהדרך בה את מציגה את עצמך.
נכון שכולן רוצות ציפורניים ארוכות ויפות. יחד עם זאת, רבות מן הפעולות שאנו עושות כל יום עלולות לפגוע בציפורניים , להזיק ולשבור אותן.

פנינו למומחים בארץ בכל הקשור לציפורניים טבעיות וציפורניים בנויות לקבל טיפים והמלצות לשמירה על בריאות הציפורניים שלך – נייל סטודיו, בית הספר הגדול בארץ בתחום בניית ציפורניים ושיווק מוצרים לציפורניים במרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ.

לפניך עשר דרכים לשמור על בריאות ציפורנייך ולעזור להן לצמוח ולהיראות טוב, על פי המומחים של נייל סטודיו.

  1. שטיפת כלים ועבודות ניקיון – חומרי הניקוי והמים בארצנו מהווים סכנה ישירה לציפורניים. שימוש בכפפות גומי ימנע את החשיפה של הציפורניים למים ולחומרי הניקוי הגורמים להן להחלש ולהישבר.
  2. הסרת לאק – חומר להסרת לק אינו חייב להכיל אציטון על מנת להצליח להסיר את הלק. הסרת לק בחומר ללא אציטון עדיפה כיון שהאציטון הוא חומר כימי חזק המייבש את ציפורניים וגורם להתפצלות היסדקות ושבירה של הציפורניים.
  3. ציפורניים אינן כלי עבודה – גם הציפורניים הבריאות והחזקות ביותר נפגעות כתוצאה מגירוד ושפשוף. לכן רצוי ללמוד להשתמש בכלים לביצוע פעולות של שפשוף או גירוד ולא בציפורניים.
  4. חיזוק הציפורניים בעזרת אמבט שמן זית – טבילה של הציפורניים החשופות מלק בשמן זית למשך 10 דקות תעניק לציפורן טיפול הזנה עוק שיגמיש יזין ויחזק את הציפורניים.
  5. חומרים לחיזוק ציפורניים – קיים בשוק מגוון של חומרים לחיזוק ציפורניים רובם מגיעים בצורה של לק שקוף המכיל חומרי חיזוק מסוגים שונים. שימוש במחזק ציפורניים יכול לעזור להצמחה של ציפורניים ארוכות ובריאות.
  6. מסג’ נמרץ בעזרת פצירת גימור והחלקה על גבי גוף הציפורן יעזור להמרצת מחזור הדם בעור שמתחת לציפורן ולהזרים חומרי הזנה חיוניים לציפורניים. 
  7. קרם ידיים חובה לאחר כל שימוש במים וחומרי ניקוי. מריחת קרם ידיים לאחר שטיפת ידיים ישמור על לחות הציפורן. עסי כל אחת מהציפורניים בנפרד וודאי שהציפורן קיבלה שכבת לחות שמנונית.
  8. קרם ידיים – אחת לשבוע מומלץ למרוח קרם ידיים טיפולי המיועד לידיים יבשות במיוחד ולעטות כפפות כותנה (שניתן להשיג בבתי מרקחת) למשך כל הלילה. עור הידיים יספוג את חומרי ההזנה שבקרם הטיפולי, וגם הציפורניים.
  9. אל תנסי לגדל ציפורניים ארוכות מדי. ככל שהציפורן ארוכה יותר כך גובר הסיכוי שהיא תישבר.
  10. העניקי לציפורנייך טיפול מקצועי תקופתי – מניקור מקצועי יכול לעשות את כל ההבדל בין ציפורניים טבעיות ארוכות שנראות נהדר לבין ציפורניים שהן אומנם ארוכות אך המראה שלהן רחוק מלהיראות מקצועיות ומטופחות. טכנאית ציפורניים מנוסה ומקצועית תעניק לך טיפול מניקור שיבטיח את המשל השמירה על בריאות הציפורניים ומראם המטופח.


עמוד זה נצפה: 440 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור