חיפוש באינדקס עסקים

מתלבטת? כל ההמלצות והטיפים על החלקות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 נובמבר 2015

אנחנו הישראליות אוהבות להיות חלקות אך מה לעשות – הגנים שלנו לא!

אז… יש לי שני טיפים טובים שיעזרו לכן להחליט איזו החלקה לבצע. אך לפני הטיפים אומר כי חשוב מאוד להשתמש בהחלקות המאושרות על ידי משרד הבריאות.

מלבד זאת, ישנן סוגי החלקות רבות וכמעט כולן טובות. אך גם אם החלקה נחשבת לטובה, אין זה אומר שהיא תהא טובה לך.

חייבים להתייעץ עם מעצב שיער שיודע לעשות דיאגנוזה מדויקת לסוג החלקה העדיפה ביותר לשיערך, חשוב ללכת למעצב שיער טוב שיודע לעבוד. גם החלקה מצוינת יכולה להרוס את השיער אם המעצב שמבצע אותה לא מקצועי! ואם זה קורה, תהליך השיקום של השיער יהיה ארוך.
במקרים בהם רוצים לעשות החלקה לשיער גלי, מתולתל מקורזל עם נפח, אני משתמש רק בהחלקה של "שוורצקופף פרופשיונל". להחלקות הללו מספר תתי החלקות המיועדות לסוגי שיער שונים כגון: שיער צבוע ושיער מתולתל מאוד. התוצאה שהחלקות אלו מספקות היא הטובה ביותר שראיתי עד עכשיו.
סדרת בונה קור שוורצקופף פרופשיונל
אשמח לעשות דיאגנוזה לכל אחת במספרה שלי בבן יהודה 180 בתל אביב. ניתן לתאם מראש בטלפון 03-5278084. עם ההחלקות של "שוורצקופף פרופשיונל" ועם מעצב שיער טוב ניתן להגיע לאינספור תוצאות שיתאימו לכל לקוחה.
כחלק בלתי נפרד מתהליך ההחלקה אני מחדיר לשיער לחות וחומרי הזנה מסדרת BC" בונה קור" של "שוורצקופף פרופשיונל", הגורמים לשיער לשמור על הגמישות שלה. התוצאה הסופית היא שיער רך, מלא ברק, אחיד ולא מפוצל או שביר.
חשוב לדעת שלא מספיק רק לעשות את ההחלקה. חשוב לשמר אותה ולהשתמש במסכות ושמפו מותאם. זאת כדי לשמר את טיב השיער ואת איכות ההחלקה.
טיפים על החלקות - אמיר אליהו


עמוד זה נצפה: 430 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור