חיפוש באינדקס עסקים

מעצבי העל הבינלאומיים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 נובמבר 2007

"משיק", חנות הנעליים הממוקמת במרכז שוסטר רמת אביב ג’ ,שבבעלות רוני ונורית מאיר, מהווה מקום עליה לרגל של שוחרות נעלי ותיקי היוקרה של מעצבי העל הבינלאומיים. העונה מוצגת ב"משיק" קולקציית נעליים ותיקים מגוונת ועשירה ,כאשר גולת הכותרת היא מגפיים ומגפונים מבתי אופנת העילית, בעלות אמירה אופנתית ואיכותית בלתי מתפשרת. בין המעצבים הנודעים המציגים את מגפי החורף שלהם ב"משיק" , תוכלו למצוא דגמים של : המעצב האמריקאי הנודע "סטוארט ויצמן", "מארק ג’ייקובס" ,המעצב הצעיר ביותר שזכה פרס "המעצב המבטיח" של אגודה האמריקאית לאופנה, "קנזו", מעצב העל היפני, המוכר בעיצוביו הנועזים והייחודיים, "לורנצו באנפי",מותג איטלקי הידוע בעורות רכים ומשובחים המלוטשים בעבודת יד, ומצטיינים העיצובים ואימומים מיוחדים במינם.

מעצבי העל הבינלאומיים - סטיוארט וייצמן

סטיוארט וייצמן – מציג קולקציית מגפיים עשירה הכוללת מגפים בסגנון הסייסים מעור רך, מגפיים שחורות עם פרווה פנימית מחממת וחרטום מעוגל, באורך אמצע השוק, מגפיים עם חרטום מחודד ובאורך ברך בבורדו או שחור , מגפון מעוגל עם עקב קונוס בינוני וחלק עליון חובק שוק עשוי במראה טלאים בחום או בשחור וגם מגפון שחור  העשוי מגורטקס ( מזכיר ריבס) , עמיד בפני מים  ומתאים במיוחד לעונה הגשומה.

 

 

מעצבי העל הבינלאומיים - לורנצו באנפי

 

לורנצו באנפי- העונה מציג לורנצו באנפי מגפונים בשני צבעים ודוגמאות. הראשון הוא מגף חום עם עור עם פיתוחים בדוגמת תחרה , עם עקב קטן וחרטום מעוגל, המגפון השני הוא מגפון שחור קלסי עם תפורים בולטים בקדמת הנעל  ובצד.  בנוסף,מציג לורנצו באנפי מגפיים בגובה ברך על עקב מרובע קטן וקדמה מעוגלת, המגפיים במראה סייסים מהודר, מוצעות בשני דוגמאות וצבעים:  מגף שחור עם רצועות עור בקרסול  ומגף חום עם קאפה מוצמדת ושני אבזמים.

 

מעצבי העל הבינלאומיים - מארק ג’ייקובס

מארק ג’ייקובס- העונה מציג מארק ג’ייקובס מגפון ייחודי המתלבש על הרגל כמו כפפה מקדימה ובחלקו העליון חובק את השוק בגזרת שק , עם עקב מלבני בינוני ופלטפורמה פנימית לנוחות מרבית.

 

 

 

 

 

קנזו- העונה מציג קנזו מגפיים בסגנון בוקרים ,עם חרטום מעוגל ועקב מרובע קטן בירוק זית או בצבע חום בהיר עם רצועת עור קלוע סביב הקרסול . חלקו העליון של המגף עשוי מעור מרוקע המזכיר דוגמת תחרה צרובה על הנעל.עמוד זה נצפה: 358 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור